Özel Batıataşehir Doğa Bilim Ortaokulu Hakkında
015 - 2016 Eğitim Yılı'nda öğrencileriyle buluşan Ataşehir 3 Bilim Kampüsü, 3.400 m2'lik bir arsa üzerine yapılandırıldı. 6 katlı okul binasında 2.250 m2 yeşil alan, toplam 40 derslik, 290 kişi kapasiteli konferans salonu, 500 m2 kapalı spor salonu, satranç, model uçak atölyelerinin yanı sıra yabancı dil, fen, matematik ve akıl oyunları sınıfları bulunuyor. Kampüs aynı zamanda tabletli eğitim, teknoloji tasarım dersliği, bilişim teknolojileri ve yazılım dersliği, robotik ve lego atölyesi, ortaokul ve lise öğrencilerine göre düzenlenmiş yabancı dil dersliği gibi imkanlar da sunuyor.


Doğa Okulları; Bilim Okulu kampüsleriyle öğrencilerin merak ve öğrenme arzusunu geliştirmeye ve zenginleştirmeye yönelik fiziksel ve akademik imkanları sunuyor. Doğuştan bireylerde var olan merak ve öğrenme yetisi akademik çalışmaların yanında deneysel çalışmalarla geliştirilebilir. Ataşehir 3 Bilim Kampüsü öğrencilerin bilimsel düşünme süreçlerinin gelişmesini sağlar. Böylece çocuklar analitik düşünme becerisini geliştirerek sentez yapma yeterliliklerini artırır. Bilim Konsepti bireylerin analitik düşünme becerilerini geliştirmeye yönelik deneyim ortamı ve yaşantısı sunarken çocukları sınırlı dünyalarından, dar bakış açısından, yalın düşünmekten ve tek boyuta odaklanmaktan uzaklaştırır. Onları daha geniş yelpazede, esnek, geniş ve içinde bulunduğu dünyadaki sorunlara karşı daha duyarlı davranmaya iter.
Okul Yetkilisine Sor
 
Özel Batıataşehir Doğa Bilim Ortaokulu
Küçükbakkalköy Mah. Işıklar Cad. No: 28 Ataşehir / İstanbul
 
02166631300
Fiyatı görmek için üye girişi yapın (₺)
Kaydet
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun ve okul sizi hemen arasın.

İlginizi Çekebilir

Bu okulda %0 kayıt avantajı bulunmaktadır. Avantajlardan yararlanabilmek için okul ile iletişime geçiniz.

Randevu Al

 
Özel Batıataşehir Doğa Bilim Ortaokulu
Küçükbakkalköy Mah. Işıklar Cad. No: 28 Ataşehir / İstanbul
 
02166631300
Fiyatı görmek için üye girişi yapın (₺)
Fotoğraf (3/11)