Albaş Prestij Okulları / Ortaokul Hakkında
Sesler, notalara dönüşüp ruhumuzu okşayan bir melodiye başladığında müzik olur, sanat olur. Sözler, keskinliğini yitirip yüreğimizin derinliklerine dokunduğunda belagat olur, edebiyat olur. Çizgiler ve renkler, ahenkle dans ettiğinde resim ve hayata dair bir mesaj olur. Eğitim ise bilgiyi sunma sanatıdır.Bu sanatı icra eden hiç kuşkusuz öğretmendir.Kimi zaman bir bakış, kimi zaman şefkatle uzanan bir el, kimi zaman da tatlı bir gülümseme, insanı hayata bağlar. Gönül işidir çünkü eğitim, zahmetlerin en büyüğüdür. Bir toplumu medeni yapan, cehaletten uygarlığa taşıyan en büyük emektir eğitim.

Okul ise bir hizmet mabedidir. Kutsal bir mekandır. Değerlerin öğretildiği en değerli mekan...Evlatlarımız, bizim en değerli varlıklarımız. Onları emanet ettiğimiz kurumları ve insanları saygıdeğer kılmadığımız takdirde, medeni bir toplum olamayız. Yarının aydınlık nesillerini; inançlı ve aynı zamanda modern düşünebilen, sadece kendi ülkesinin değerlerine sahip çıkmakla yetinmeyip evrensel değerleri de arayan bireyler olarak yetiştirmeliyiz. Kendisiyle barışık olmasının yanında, yaşamın tüm öğeleriyle de barışık olan bireyler yetiştirmektir işte bizim hedefimiz.

Şunu hiçbir zaman unutmamalıyız ki, içinde doğup yeşerdiğimiz kültür, bizi daima birliğe ve barışa davet eden yapısıyla özeldir. Bu kültürün mimarları merhum atalarımız, güzel ülkemizin kurucusu başöğretmen Atatürk ve iyiyi, doğruyu, güzeli bizlere öğreten tüm öğretmenlerimizin önünde saygıyla eğiliyoruz..
Okul Yetkilisine Sor
 
Albaş Prestij Okulları / Ortaokul
29 Ekim Mah. No:18 İzmir Cad. Yazıbaşı - Torbalı İzmir - Türkiye
 
02328538814
Fiyatı görmek için üye girişi yapın (₺)
Kaydet
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun ve okul sizi hemen arasın.

İlginizi Çekebilir

Bu okulda %0 kayıt avantajı bulunmaktadır. Avantajlardan yararlanabilmek için okul ile iletişime geçiniz.

Randevu Al

 
Albaş Prestij Okulları / Ortaokul
29 Ekim Mah. No:18 İzmir Cad. Yazıbaşı - Torbalı İzmir - Türkiye
 
02328538814
Fiyatı görmek için üye girişi yapın (₺)
Fotoğraf (3/11)