Özel Üçler Lisesi Hakkında
Değerli Veliler, Sevgili Öğrenciler,

Milli Eğitim Bakanlığı, dershane olarak faaliyetlerini sürdüren kurumlara 2015 eğitim-öğretim sezonu başından itibaren özel okula dönme olanağı sağlamıştır. Böylece Üçler Dershanesi olarak temel lise adı altında dershane deneyimimizi dönüşeceğimiz özel okula aktararak öğrencilerimize daha yararlı olabileceğiz. Kurumsal yapıları sağlam, iyi yönetilen ”marka “ olmuş kurumlar bu dönüşümde daha da güçlenecektir. Bu tür kurumların başında da elbette başka hiçbir yerde şubesi olmayan “Üçler Lisesi” gelecektir. Artık öğrencimizin hem okul hem de dershaneye gitmesine gerek kalmamıştır.

Yılların bize kazandırdığı merkezi sınavlara hazırlık deneyimimizi okul müfredatıyla birleştirerek öğrencilerimizi üniversiteye en donanımlı biçimde yollamayı kendimize hedef seçtik. ”Özel Üçler Lisesi” çağdaş yönetim anlayışını benimsemiş ciddiyet ve sorumluluğu sevgi, ilgiyle birleştirmiş seçkin eğitim kadrosuyla hizmet vermeye devam edecektir. Güçlü ve dalında yılların deneyimine sahip bu seçkin eğitim kadromuzla şimdiye kadar binlerce öğrencimizi üniversiteli yapmaktan kıvanç duyuyoruz.

Okulumuzda geleceğe hazırlanan tüm öğrencilerimizin her yıl olduğu gibi, önümüzdeki yılda da üstün başarılara imza atarak Türkiye’nin geleceğinde ayrıcalıklı bir yaşama kavuşacaklarına inanıyoruz.

“İkinci eviniz olacak” Özel Üçler Lisesi yarınlarınızı biçimlendirmeniz için sizinledir.

Üçler Lisesi Yönetim Kurulu
Metin İLHAN Onur SAĞSEN Arif YIKMAZ
Kurucu Kurucu Kurucu
Okul Yetkilisine Sor
 
Özel Üçler Lisesi
Kızılırmak Sokak No:21 - Kocatepe - 06640 - ANKARA
 
03124191010
Fiyatı görmek için üye girişi yapın (₺)
Kaydet
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun ve okul sizi hemen arasın.

İlginizi Çekebilir

Bu okulda %0 kayıt avantajı bulunmaktadır. Avantajlardan yararlanabilmek için okul ile iletişime geçiniz.

Randevu Al

 
Özel Üçler Lisesi
Kızılırmak Sokak No:21 - Kocatepe - 06640 - ANKARA
 
03124191010
Fiyatı görmek için üye girişi yapın (₺)
Fotoğraf (3/11)