Özel Bursa Kavram Temel Lisesi Hakkında
NİTELİKLİ VE ÇAĞDAŞ EĞİTİM

Kavram Temel Liseleri, eğitim sektöründe edindiği 40 yıllık birikim ve deneyimin desteğini alarak, ülkemizin yeni çağdaki vizyonunu yakalamak üzere en çok ihtiyacımız olan her alanda lider gençler yetiştirmek için yeni dönemde eğitim ve öğretime başlama hazırlıklarını tamamladı.

Bizler, Kavram Temel Liseleri yöneticileri olarak; nitelikli ve çağdaş bir eğitim için gerekli tüm alt yapının eksiksiz olduğu okullarımızda, güçlü ve tecrübeli eğitim kadrolarımız, akademik programların kariyer planlama ve üniversite hazırlık çalışmaları ile bütünleştiği okul konseptimiz ve Kavram Temel Liselerine özgü Kişisel Gelişim ve Liderlik eğitim modelimiz ile eğitim sektöründeki çizgimizi daha yukarıya yükseltmek arzu ve kararlılığındayız.


Hızlı değişimlerin yaşandığı bugünün dünyasında, bilim ve teknoloji hızla ilerleyip tüm geleneksel kavramlar yerle bir olurken, en çok ihtiyacımız olan şey; eğitimin odağına insanı koymaktır. Bireyin gelişimi, ancak duygusal, zihinsel, toplumsal ve fiziksel gelişimlerinin birlikte olması ile mümkündür. Bu gelişimin sağlam temellere oturması için çocuklarımıza öğretim ile birlikte adalet, ahlak, sorumluluk, hoşgörü, vefa ve tüm canlıları sevme duygularını da mutlaka öğretmeliyiz. Birey ancak bundan sonra gerçek anlamda “insan” olacak ve yaşama katkı sağlayacaktır. Bu sorumluluğun bilincinde olarak bizler; öğrencilerimizin özgür ve ilkeli eğitimcilik anlayışı ile Atatürk İlkeleri doğrultusunda anaokulundan liseye kadar akademik programların yanı sıra, sanatsal, kültürel ve sportif alanlarda yetişmelerine destek olacak, onlara, evrensel değerleri içselleştirmeleri ve yaşam boyu başarıya ulaşmaları için yollar öğreteceğiz. Ayrıca dershanecilik sektöründeki engin tecrübemizi onlara karşılıksız sunarak her birinin hayal ettiği mesleğe kavuşması için rehberlik edeceğiz. İnanıyoruz ki; mezunlarımız, İngilizceyi akıcı konuşan, teknolojiyi etkin kullanan, kendi yeteneklerinin farkında, hayata aydınlık bakan, her alanda en iyisi olmak için çaba harcayan gençler olarak ülke geleceğinde yerlerini alacaklardır. Bu ışıklı yolda emeği geçen herkese minnettarız. Sağlık ve umutla kalın...
Okul Yetkilisine Sor
 
Özel Bursa Kavram Temel Lisesi
Barış Mah. İzmir Yolu Cad. No: 176
 
02242400000
Fiyatı görmek için üye girişi yapın (₺)
Kaydet
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun ve okul sizi hemen arasın.

İlginizi Çekebilir

Bu okulda %0 kayıt avantajı bulunmaktadır. Avantajlardan yararlanabilmek için okul ile iletişime geçiniz.

Randevu Al

 
Özel Bursa Kavram Temel Lisesi
Barış Mah. İzmir Yolu Cad. No: 176
 
02242400000
Fiyatı görmek için üye girişi yapın (₺)
Fotoğraf (3/11)