Özel Bursa Demirci Sınav Koleji Hakkında
Sevgi, saygı, adalet, dayanışma, yardımseverlik, fedakarlık, hoşgörü, dürüstlük, farklılıklara saygılı olmak gibi toplumsal değerleri kurumsal felsefesinin merkezine yerleştiren Sınav Koleji’nde; ‘THE Okul’ kapsamında takip/sorumluluk, hakkaniyet/dürüstlük, empati/duygudaşlık kültürü oluşturmaya dönük yaklaşım esas alınmıştır.

‘İyi insan iyi vatandaş’ yetiştirme hedefiyle oluşturulan değer merkezli okul kültüründe, zararlı alışkanlıklar, şiddete yönelim, marka bağımlılığı, aile ve topluma yabancılaşma gibi olumsuz tutum ve davranışlara karşı engelleyici ve önleyici tedbirler bulunmaktadır. Eğitim sisteminde aktarılması gereken değerlerin ve değer sistemlerinin belirlenmesi için değer eğitimiyle ilgili düzenli olarak literatür taraması yapılmaktadır.

Okulumuzca benimsenen değerler ve bu değerlerin eğitimiyle öğrencilerimiz kendilerine ve topluma yararlı bireyler olarak yaşama hazırlanıyorlar. Bu eğitimle temel insani değerleri psikolojik, bilişsel ve sosyal gelişimlerine uygun olarak kazanmaları sağlanıyor.
Okul Yetkilisine Sor
 
Özel Bursa Demirci Sınav Koleji
Demirci Mah. Kosuyolu Cad. No:20 Nilüfer / Bursa
 
02244941199
Fiyatı görmek için üye girişi yapın (₺)
Kaydet
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun ve okul sizi hemen arasın.

İlginizi Çekebilir

Bu okulda %0 kayıt avantajı bulunmaktadır. Avantajlardan yararlanabilmek için okul ile iletişime geçiniz.

Randevu Al

 
Özel Bursa Demirci Sınav Koleji
Demirci Mah. Kosuyolu Cad. No:20 Nilüfer / Bursa
 
02244941199
Fiyatı görmek için üye girişi yapın (₺)
Fotoğraf (3/11)