Özel Arnavutköy Koleji Hakkında
Gelecek; bizim için ulaşılacak bir yer değil, birlikte inşa edebileceğimiz bir yerdir. Bu yüzyılın en önemli kavramı şüphesiz ki değişimdir.

Dünyanın her yerinde 21.YY becerileri tartışılıyor. Değişim hızının baş döndürdüğü bir ortamda eğitim nasıl olmalıdır? Bu durum geleneksel öğrenme ve öğretme anlayışımızın sorgular hale gelmemize sebep oluyor. Arnavutköy Koleji olarak eğitim öğretimi sevgi ve muhabbet üzerine kurarak öğrenclerimizin hayallerine sınır koymuyoruz.

Modern dünyada bilginin en önemli silah olduğunu biliyor ve öğrencilerimizin bilgiyi nasıl kullanacaklarına rehberlik ediyoruz.

Profesyonel eğitim anlayışımız sayesinde öğrencilerimiz eğitimi taşınabilir, esnek ve etkin kullanmaktadırlar. Öğrencilerimize iş birlikli ve kişisel ortamlar kurarak onların sosyal ve kişisel gelişimlerini geliştirmekteyiz. Ayrıca bugünün gençlerinin bundan on ya da yirmi yıl sonra neler bilmesi gerektiğini ve öğrenmeyi nasıl öğrenebileceklerini, sürekli gelişen ve değişen dünyaya nasıl uyum sağlayabileceklerini öğretiyoruz.

Aile ortamını oluşturduğumuz bu kurumda öğrencilere bu yüzyılda ihtiyaç duyacakları temel beceriler olarak iletişim, işbirlikçi eğitim, üretkenlik, analitik düşünme becerilerinin kazandırılmasını önemseyen bizler üretken ve iyi ahlaklı nesiller yetiştirme konusunda öncü okul olma yolunda ilerlemekteyiz.

Velhasıl tüm çalışmalarımızdaki hedefimiz okulumuzda öğrencilerimizin çok yönlü gelişimlerini esas alarak onları geleceğin bilinmeyen dünyasına hazırlamak ve o dünyaya katkı sağlayacak yaşam becerileri ile donatmaktır.
Okul Yetkilisine Sor
 
Özel Arnavutköy Koleji
Bolluca Mahallesi, 34287 Arnavutköy/İstanbul
 
02125972637
Fiyatı görmek için üye girişi yapın (₺)
Kaydet
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun ve okul sizi hemen arasın.

İlginizi Çekebilir

Bu okulda %0 kayıt avantajı bulunmaktadır. Avantajlardan yararlanabilmek için okul ile iletişime geçiniz.

Randevu Al

 
Özel Arnavutköy Koleji
Bolluca Mahallesi, 34287 Arnavutköy/İstanbul
 
02125972637
Fiyatı görmek için üye girişi yapın (₺)
Fotoğraf (3/11)