Özel Sincan Kültür İlkokulu Hakkında
Değerli Veliler, Sevgili Öğrenciler Ülkemiz, 2014 - 2015 öğretim yılı başında yepyeni bir okul ile tanışıyor, Kültür Temel Liseleri. Dünya hızla değişiyor. Son yirmi beş yılda bilim ve teknolojideki değişimin hızı, bu çağın insanlarını adeta soluksuz bıraktı. Bilgi, küresel bir hale geldi.

Dünyanın en uzak köşesi diye bir şey kalmadı. Şimdi her şey yakın, şimdi her şey yanıbaşımızda. İletişim araçlarının geldiği noktada tüm evreni avuçlarımızın içinde tutuyoruz. Biz Kültür Eğitim Kurumları olarak otuz yılı aşkın süredir eğitim veriyoruz. Gençlerimizi liselere ve üniversite giriş sınavlarına hazırlıyoruz. Dünyanın ve eğitimin şu andakinden çok farklı olduğu bir çağda, her şeyin bir kara tahtayla bir tebeşirden ibaret olduğu bir dönemde işe başladık. Ancak biz hiç yaşlanmadık, değişen dünyaya seyirci kalmadık. Biz de değişen dünyayla birlikte değiştik ve geliştik. Edindiğimiz deneyimi de bu çağın argümanlarıyla harmanladık. Her eğitim yılında adeta bilge bir bebek olarak dünyaya geliyor, bir yandan tecrübelerimizi gençlere aktarıyor, bir yandan da bir çocuğun heyecanıyla öğreniyoruz. Evet, bir çocuğun heyecanı…

Çocuklar yaşamı tüm ön yargılardan uzak, inanılmaz bir merakla kavrar ve keşfederler. Biz de bir çocuğun merakıyla kavrıyor ve keşfediyoruz yaşamı. Gençlerimizin bilgiye ulaşmalarını sağlamakla yetinmiyor, binlerce öğrencimizin her birinin diğerinden farklı özellikleri olduğunun bilinciyle onları bireysel farklılıkları ile anlıyor ve eğitiyoruz. Birbirinden değerli öğretmenlerimiz, gençlerimizin yolunu aydınlatırken kişilik ve kimlikleriyle de onlara örnek oluyor. Binbir emekle hazırladığımız yayınlarımızla, öğrencilerimize en doğru ve en güvenilir bilgiyi vermekle kalmıyor; her düzeydeki öğrencinin kavramasını sağlıyoruz. Alanlarında uzman rehber öğretmenlerimiz, öğrencilerimizi her yönden kuşatarak eğitime başladıkları ilk günden üniversiteye yerleştikleri güne kadar yanlarında oluyor. Modern binalarımızda eğitim alan gençlerimiz akıllı tahta, online eğitim gibi çağın tüm teknolojik nimetlerinden yararlanabiliyor.

Akıllı Öğrenme Modeli ile sınavlara hazırlanan öğrencilerimiz, yola diğerlerinden bir adım önde başlamış oluyorlar. Paylaşmanın kültürümüzde çok üstün bir değer olduğunu biliyor ve bu bilinçle üniversite ve liselere hazırlık alanındaki tecrübelerimizi paylaşmaya davet ediyoruz.
Okul Yetkilisine Sor

Fiziki Donanım

Bahçe
Kapalı Spor Salonu
Bilgisayar Laboratuvarı
Fizik Laboratuvarı
Görsel Sanatlar Atölyesi
Çok Amaçlı Salon
Kütüphane


Aktiviteler

Voleybol
Satranç
Masaüstü Oyunlar
Zeka Oyunları
Sinema
Görsel Sanatlar
Drama
Futbol
Modern Dans
Sosyal Paylaşım Projeleri


Kulüpler

Müzik Kulübü
Tiyatro Kulübü
Sosyal Projeler Kulübü
Sinema Kulübü


 
Özel Sincan Kültür İlkokulu
Atatürk Mah. Vatan Cad.No 1 Sincan / Ankara
 
03122708878
Fiyatı görmek için üye girişi yapın (₺)
Kaydet
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun ve okul sizi hemen arasın.

İlginizi Çekebilir

Bu okulda %0 kayıt avantajı bulunmaktadır. Avantajlardan yararlanabilmek için okul ile iletişime geçiniz.

Randevu Al

 
Özel Sincan Kültür İlkokulu
Atatürk Mah. Vatan Cad.No 1 Sincan / Ankara
 
03122708878
Fiyatı görmek için üye girişi yapın (₺)
Fotoğraf (3/11)