Özel Osmangazi Okulları Hakkında
Osmangazi Eğitim Kurumları, 2008 yılında “Özel Lale Bahçesi Anaokulu” ile Bursa eğitimine hizmet vermeye başlamıştır. 2009 yılında ilköğretim okulu olarak çağımızın ihtiyaç duyduğu nitelikli insan modelini, milli ve manevi değerleri gözeterek yetiştirebilmenin gayreti içinde bir eğitim anlayışı ile yoluna devam etmektedir. Bu kısa sürede kurumumuzun kalitesine gösterilen ilgi ve duyulan güven sayesinde büyüme kaçınılmaz olmuştur.

Ülke geleceğine ve Bursa gençliğine yaptığımız yatırımların yeni bir halkası, Özel Osmangazi İlköğretim Okulu olmuştur. Okulumuz gelecek yılların ihtiyacına cevap verecek teknolojik alt yapısı ile Nilüfer ilçesindeki yeni kampüsünde Bursa’nın güçlü meşalesi olarak eğitim ateşini taşıyacaktır.

Amacımız; eğitime olan bakış açımızı insan yaşamının her evresine yansıtabilmektir. Özel Osmangazi İlköğretim Okulu ise bu amaçla oluşturduğumuz zincirin bir halkası ve eğitimdeki çabalarımızın güzel bir meyvesidir.

Adını, büyük çınar Osmanlı devletinin kurucusu olan Osmangazi’ den alan okulumuz O’nun kurduğu köklü bir devlet gibi geçmişten aldığı mirası gelecek nesillere taşımayı amaç edinmiştir.
Okul Yetkilisine Sor
 
Özel Osmangazi Okulları
Ertuğrul Mahallesi Savcı Doğan Öz Caddesi No:4 Nilüfer / BURSA
 
02244134555
Fiyatı görmek için üye girişi yapın (₺)
Kaydet
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun ve okul sizi hemen arasın.

İlginizi Çekebilir

Bu okulda %0 kayıt avantajı bulunmaktadır. Avantajlardan yararlanabilmek için okul ile iletişime geçiniz.

Randevu Al

 
Özel Osmangazi Okulları
Ertuğrul Mahallesi Savcı Doğan Öz Caddesi No:4 Nilüfer / BURSA
 
02244134555
Fiyatı görmek için üye girişi yapın (₺)
Fotoğraf (3/11)