Özel Avrupa Koleji / Acıbadem İnovasyon İlkokulu Hakkında
Dünyadaki çağdaş eğitim sistemlerinin araştırılmasıyla 1995 yılında kuruluş çalışmaları başlayan Avrupa Koleji okulları çift yabancı dille eğitim yapan Türkiye’nin ilk ve tek okulu olarak eğitim öğretime başlamıştır.
Eğitime getirdiği yenilikçi bakış açısı ile bugüne kadar on binlerce öğrenciyi mezun eden Avrupa Koleji Okulları saygın ve tutarlı çizgisinden ödün vermeden, güçlenerek eğitimdeki liderliğine devam ederken 2013 yılında bir ilke daha imza atarak Türkiye’nin ilk ve tek İnovasyon Okulunu Acıbadem’de kurmuştur. Acıbadem İnovasyon Okulu, Anaokulu ve İlkokul olarak kurulmuştur.
NEDEN AVRUPA KOLEJİ İNOVASYON OKULU?
Avrupa Koleji Acıbadem İnovasyon Okulu, inovasyon olarak kurulan ilk ve tek okuldur.
İnovasyon 21.Yüzyılın en önemli yetkinliğidir.Avrupa Koleji Acıbadem İnovasyon Okulunda anaokulundan başlayan İNOVASYON dersleri fark yaratır. Avrupa Koleji’nde geliştirilen inovasyon dersi müfredatı; STEM, 3D tasarım, web tasarım, lego robotik, maker atölye, kodlama ve çocuklar için mimarlık ve mühendislik becerilerini içerir.Gelecek yüzyılın bilişim becerileri olan bu çalışmalar ile çok erken yaşta tanışan öğrencilerimiz akademik kariyerlerinde fark yaratan bireyler olarak gelişirler.
Okul Yetkilisine Sor
 
Özel Avrupa Koleji / Acıbadem İnovasyon İlkokulu
Altunizade Mah. Atıf Bey Sok. No.12 Acıbadem / İSTANBUL
 
02163270104
Fiyatı görmek için üye girişi yapın (₺)
Kaydet
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun ve okul sizi hemen arasın.

İlginizi Çekebilir

Bu okulda %50 kayıt avantajı bulunmaktadır. Avantajlardan yararlanabilmek için okul ile iletişime geçiniz.

Randevu Al

 
Özel Avrupa Koleji / Acıbadem İnovasyon İlkokulu
Altunizade Mah. Atıf Bey Sok. No.12 Acıbadem / İSTANBUL
 
02163270104
Fiyatı görmek için üye girişi yapın (₺)
Fotoğraf (3/11)