Özel Ataşehir Koleji İlkokulu Hakkında
Mustafa Kemal Atatürk’ün dediği gibi ‘’En önemli görevimiz olan Milli Eğitim'de mutlaka başarılı olmak zorundayız. Ancak bu şekilde bir ulus aydınlığa kavuşabilir’’ (1922)

Okulumuz da kendisine emanet edilmiş olan Türk gençliğinin hizmetindedir. Bu bağlamda Ataşehir Koleji temel insani değerler doğrultusunda öğrenci merkezli uygun ve sürekli kendisini yenileyen bir eğitim projesi gerçekleştirmektedir.

Ataşehir Koleji Atatürk’ün benimsediği demokrasi ve barış ilkelerine bağlı olup; Thomas More’un "Okul için değil hayat için öğreniriz" deyişini temel alır.

Eğitim camiamız her öğrenci için ayrı özen ve dikkatle öğrencilerin öğrenme becerilerini geliştirmek kaygısıyla farklı bilgilerin yer aldığı bir okulda kabul ve mükemmeliyeti bir araya getirir. Velilerimiz ve biz öğretmenler çocuklarımızın okul başarısına önem veriyor, onlar için en iyi eğitim şartlarını sağlıyor ve onlarda öğrenme arzusunu uyandıran modern bir eğitim anlayışının oluşması için gayret sarfediyoruz.

Eğitim kadromuz; hümanist, bilimsel, kültürel, ahlaki ve medeni değerlerin tam ve dengeli bir biçimde öğretilmesini içeren bir eğitim anlayışı sunmaktadır.

Esas olan herkesin insanca gelişimine olanak sağlamaktır. Gerçek eğitim evrensel olandır. Hayat yolunu ailelerle birlikte şekillendirmek istiyoruz.

Kurum olarak amacımız; öğrencilerimize olumlu ve onları güvenle geleceğe taşıyacak bir yol sunmaktır.
Okul Yetkilisine Sor

Fiziki Donanım

Bahçe


 
Özel Ataşehir Koleji İlkokulu
Atatürk Mahallesi Girne Caddesi Şengün Sokak No:6-8
 
02164562662
Fiyatı görmek için üye girişi yapın (₺)
Kaydet
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun ve okul sizi hemen arasın.

İlginizi Çekebilir

Bu okulda %0 kayıt avantajı bulunmaktadır. Avantajlardan yararlanabilmek için okul ile iletişime geçiniz.

Randevu Al

 
Özel Ataşehir Koleji İlkokulu
Atatürk Mahallesi Girne Caddesi Şengün Sokak No:6-8
 
02164562662
Fiyatı görmek için üye girişi yapın (₺)
Fotoğraf (3/11)