Maya Okulları / İncek Yerleşkesi İlkokul Hakkında
Maya Okulları, tüm öğrencilerine nitelikli bir eğitim vermeyi ilke edinen bir okuldur. Okulumuzda her öğrencimize zaman verilir böylece her bir öğrencimiz, farklı zeka alanlarını işe koşan uyaranların bulunduğu öğrenme ortamlarında akademik, kişisel ve sosyal becerilerini geliştirme olanağı bulur. Maya Okullarında tüm yaptıklarımızın merkezinde çocuklarımız bulunmaktadır. Okulumuzda öğrencilerimizin doğrudan deneyimler aracılığıyla en iyi öğrendiklerine ilişkin inanç hakimdir. Eğitime ilişkin sahip olduğumuz bu inanç doğrultusunda öğrenme ve öğretme süreçlerimizde öğrencilerimizin ilgilerini çeken yöntem ve teknikler işe koşularak tüm öğrencilerimizin sürece daha etkin bir şekilde dahil olmaları sağlanır.
Çocuklarımızın yaşam boyu öğrenici olmaları için cesaretlendiren yaratıcı bir öğretim programımız var. Kapsamlı, dengeli ve yaratıcı öğretim programımız aracılığıyla öğrencilerimizin ruhsal, kültürel, zihinsel ve fiziksel gelişimlerini bir diğer ifadeyle bütüncül gelişimlerini destekleyen öğrenme olanakları sunulur.
Okul Yetkilisine Sor
 
Maya Okulları / İncek Yerleşkesi İlkokul
Kızılcaşar Mahallesi, Iğdır Caddesi No:13 İncek, Gölbaşı, 06830 Ankara
 
03124610013
Fiyatı görmek için üye girişi yapın (₺)
Kaydet
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun ve okul sizi hemen arasın.

İlginizi Çekebilir

Bu okulda %0 kayıt avantajı bulunmaktadır. Avantajlardan yararlanabilmek için okul ile iletişime geçiniz.

Randevu Al

 
Maya Okulları / İncek Yerleşkesi İlkokul
Kızılcaşar Mahallesi, Iğdır Caddesi No:13 İncek, Gölbaşı, 06830 Ankara
 
03124610013
Fiyatı görmek için üye girişi yapın (₺)
Fotoğraf (3/11)