Kariyerim Koleji İlkokulu Hakkında
2007 yılında kurulan Kariyerim Koleji anasınıfı (4-5 yaş), ilkokul ve ortaokul eğitimi vermektedir. 20 yıllık eğitimcilik geçmişine sahip kurucu ekibimiz Ankara’nın çeşitli semtlerinde dershane şubeleri ve okul öncesi eğitim kurumlarıyla hizmetini sürdürmüş olup çağımızın ve ülkemizin eğitim sistemlerinde meydana gelen değişimlere kendini uyarlayarak "tek çatı altında öğrencilerin tüm eğitim ihtiyaçlarını karşılamak" amacıyla dershane sektöründen çekilerek Keçiören bölgesinde özel okul işletmeye karar vermiştir.

Kurulduğu 2007 - 2008 eğitim öğretim yılından itibaren bu amacını gerçekleştirmeyi sürdüren okulumuz merkezi sınavlarda (SBS) elde ettiği Türkiye ve Ankara dereceleriyle velilerimizin ve tüm eğitim camiasının dikkatini çekmeyi başarmıştır.

Okulumuz hafta içi 08.20 - 16.40 saatleri arasında tam gün eğitim vermesi, merkezi sınavlara hazırlık sürecini okulun temel akademik görevleri arasında görmesi, sanat ve estetik eğitimini fen ve matematik dersleri kadar değerli bulması ve her öğrenciye müzik dersleri kapsamında zorunlu enstrüman eğitimi vermesiyle velilerin ve öğrencilerin, hafta içi ya da hafta sonlarında dershane, etüt merkezi, sanat merkezi vb. türde kurslara taşınmaktan kurtararak bu zaman dilimlerinin aileleri ve arkadaşlarıyla geçirmesi gerektiğini savunmaktadır.

Orta gelir gurubundaki vatandaşlarımızın da özel okul hizmetlerinden yararlanabileceğini ispatlamak isteyen ekonomik ücret politikasıyla okulumuz, özel okul sektöründe başlayan yeni bir dönemin önderlerinden olduğunu düşünmektedir.
Okul Yetkilisine Sor

Fiziki Donanım

Bahçe
Yemekhane
Bilgisayar Laboratuvarı
Fen ve İnovasyon Laboratuvarı
Çok Amaçlı Salon
Yabancı Dil Dersliği
Kütüphane
Kantin


Aktiviteler

Basketbol
Voleybol
Satranç
Zeka Oyunları
Gezi
Futbol
Sosyal Paylaşım Projeleri


 
Kariyerim Koleji İlkokulu
Güçlükaya Mh. Çekirge Cd. Çağla Sk. No:20 Tepebaşı Keçiören/ANKARA
 
03123612052
Fiyatı görmek için üye girişi yapın (₺)
Kaydet
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun ve okul sizi hemen arasın.

İlginizi Çekebilir

Bu okulda %0 kayıt avantajı bulunmaktadır. Avantajlardan yararlanabilmek için okul ile iletişime geçiniz.

Randevu Al

 
Kariyerim Koleji İlkokulu
Güçlükaya Mh. Çekirge Cd. Çağla Sk. No:20 Tepebaşı Keçiören/ANKARA
 
03123612052
Fiyatı görmek için üye girişi yapın (₺)
Fotoğraf (3/11)