Eskişehir Çağfen Koleji İlkokulu Hakkında
Tarihçe
Açılışı, 9 Ağustos 1998 tarihinde, dönemin Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel tarafından gerçekleştirilen Çağfen Koleji, 38 yıllık bir özel öğretim deneyimine sahiptir.

Kurulduğu tarihten günümüze kadar kurumsal ilkelerinden hiçbir nedenle ödün vermeyen Çağfen Koleji, tanınırlığı ve saygınlığı yüksek, öncelikle tercih edilen, nitelikli bir eğitim kurumu, bir okul olmayı başarmıştır. Çağfen Koleji ‘’önce insan’’ düşüncesinden ve bütünsel gelişime olan inancından hareketle, gençlerin akademik, benlik, sosyal, duygusal, fiziksel ve entelektüel gelişimlerini, eğitimin bileşenleri olarak görür. Eğitsel çabalarını bütünsel gelişimi temel alarak sürdürür.

Türkiye’yi yarınlara taşıyacak ve Türkiye’nin geleceğine yön verecek bireyler yetiştirmeyi amaçlayan Çağfen Koleji, bugüne kadar yetiştirerek mezun ettiği yaklaşık 1200 öğrencisi ile amacına hizmet etmiş olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Vizyon ve Misyon
Okul öncesinden, üniversite kademesine kadar sunduğu eğitim hizmetinin kalitesi ile insan yetiştirme konusunda fark yaratan, çocukların, ailelerin ve ülkemizin yarınlarına değer ve güç katarak katkıda bulunan, ulusal düzeyde örnek gösterilen, saygın, nitelikli bir eğitim kurumu olmaktır.

Çağfen Koleji; her birini eşsiz birer değer olarak gördüğü öğrencilerinin; kendileri, aileleri ve ülkelerinin yarınları için sorumluluk alabilen; mutlu, başarılı ve seçkin bireyler olabilmeleri amacıyla; ülkesi, kültürü ve değerleriyle barışık, evrensel becerilerle donanmış, davranışları ile savunduğu ilkeler tutarlılık gösteren, olay ve olguları neden-sonuç ilişkisi kurarak sorgulayan, toplumsal ve sosyal konular hakkında düşünebilen; cesur, girişimci, hak ve adaleti ilke edinmiş, şahsiyetli; kendisini çok yönlü olarak geliştirilmiş, görgülü, nezaket ve yüksek kültür sahibi çocuklar olarak yetişmeleri için güvenli, çağdaş ve destekleyici öğrenme fırsatları sunan, nitelikli bir eğitim kurumdur.

Değerlerimiz
• Çalışkanlık
• Dürüstlük
• Vatanseverlik
• Saygı
• Cesaret
• Güven
• Liderlik
• Öğrenci odaklılık
• Çok yönlülük ve Bütünsellik
• Yenilikçilik
Okul Yetkilisine Sor

Fiziki Donanım

Bahçe
Yemekhane
Kantin


Aktiviteler

Jimnastik
Yüzme
Satranç
Yüzme
Zeka Oyunları
Snowboard
Camera Workshop
Gazetecilik
Drama
Piyano
Gitar
Perküsyon
Gezi
Masa Tenisi
Okçuluk
İzcilik
Ebru Sanatı
Görsel Sanatlar
Tenis
Halkoyunları
Sosyal Paylaşım Projeleri


Kulüpler

Yabancı Dil Kulübü
Fotoğraf Kulübü
Müzik Kulübü
Modern Dans Kulübü
Münazara Kulübü
Doğa Sporları ve Havacılık Kulübü
Drama Kulübü
Fotoğrafçılık Kulübü


 
Eskişehir Çağfen Koleji İlkokulu
BATIKENT MAHALLESİ AYDINLAR SOKAK NO: 46 ESKİŞEHİR
 
02223406611
Fiyatı görmek için üye girişi yapın (₺)
Kaydet
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun ve okul sizi hemen arasın.

İlginizi Çekebilir

Bu okulda %0 kayıt avantajı bulunmaktadır. Avantajlardan yararlanabilmek için okul ile iletişime geçiniz.

Randevu Al

 
Eskişehir Çağfen Koleji İlkokulu
BATIKENT MAHALLESİ AYDINLAR SOKAK NO: 46 ESKİŞEHİR
 
02223406611
Fiyatı görmek için üye girişi yapın (₺)
Fotoğraf (3/11)