Doğa Okulları Bursa Hamitler Kampüsü İlkokulu Hakkında
1963 yılında Bursa’nın tanınmış eğitimcileri Mefharet İnal ve Sevim Ertekin tarafından kurulan, özel eğitim sektörüne getirdiği farklı bakış açısı ve başarılı uygulamalarıyla yıllardır. Bursa’da örnek ve öncü bir kurum olarak tanınan Ertekin Okulları, Bursa Doğa çatısında eğitim veriyor.
Bursa’nın En Güçlü Eğitim Kurumu

Bursa’nın saygın eğitim kurumu Ertekin Okulları 2010-2011 eğitim yılına Doğa Okulları çatısı altında "Merhaba” dedi. Türkiye’de ve dünyada eşi benzeri olmayan farklılıkta ve ayrıcalıkta kişiselleştirilmiş bir eğitim modeli olan “Doğa Konseptli Eğitim Modeli” temelinde; öğrencilerine her türlü fiziksel altyapıyı ve teknolojiyi sunan, öğrencilerinin sosyal, sportif, kültürel ve psikolojik olarak doğru gelişimine katkı sağlayacak olan 38.000 metrekare olarak yapılandırılan Bursa Doğa, Doğa bayrağını Bursa’ya taşıyor.

Bursa Doğa, İstanbul Doğa Kolejleri`nin taşıdığı tüm özelliklere sahip. Tüm sınıflarında akıllı tahta sistemleri bulunan Bursa Kampüsü, modern bir eğitim binası ve deneyimli eğitim kadrosuyla Bursa Çekirge ve Bursa Hamitler olmak üzere iki kampüste eğitim veriyor. Bursa Kampüsü 500 kişilik tam donanımlı konferans ve tiyatro salonuyla, audio visiual sistemli kütüphanesiyle öğrencilere benzersiz olanaklar sunuyor. Basketbol, voleybol sahaları, tenis kortlarıyla açık spor sahalarına sahip Doğa Okulları geniş ekoloji bahçeleriyle, hayvanat bahçeleri, binicilik tesisleriyle de öğrencilere Doğa Bilinci'ni aşılıyor. İlkokul ve ortaokul kademesinde eğitim veren Bursa Hamitler Kampüsü modern eğitim tekniklerini kullanarak bilim ufku geniş, katılımcı, özgüveni sağlam kültürel ve teknolojik birikimin egemen olmasını sağlayacak, aydın ve yaratıcı düşünebilen bireyler yetiştirmeyi amaçlıyor.
Okul Yetkilisine Sor
 
Doğa Okulları Bursa Hamitler Kampüsü İlkokulu
Hamitler Mah. Albayrak Cad. Mine Sok. No:14 Osmangazi / Bursa
 
02242425200
Fiyatı görmek için üye girişi yapın (₺)
Kaydet
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun ve okul sizi hemen arasın.

İlginizi Çekebilir

Bu okulda %0 kayıt avantajı bulunmaktadır. Avantajlardan yararlanabilmek için okul ile iletişime geçiniz.

Randevu Al

 
Doğa Okulları Bursa Hamitler Kampüsü İlkokulu
Hamitler Mah. Albayrak Cad. Mine Sok. No:14 Osmangazi / Bursa
 
02242425200
Fiyatı görmek için üye girişi yapın (₺)
Fotoğraf (3/11)