Bursa Amerikan Kültür Koleji Hakkında
merikan Kültür Okulu olarak eğitim sistemimizin esası, uzun süreli öğrenmeye teşvik edecek unsurları kullanmaya dayanıyor. Sadece kendini ve toplumunu değil; dünyayı değiştirmeyi kendine hedef edinmiş bireyler yetiştirmek için tüm eğitim-ögretim etkinliklerimizde kolay ama yararlı ve tutarlı olan yöntem ve öncelikleri tercih ediyoruz.

Hayata hazırladığımız bireylerimize, kendi yaşam felsefelerini -fark ederek oluşturma sürecini tanımayı önemsiyoruz. Düşüncelerini özgürce ifade edebilen, tasarım kabiliyeti geliştirilmiş, disiplin anlayışına sahip, ülkesi ve toplumunu seven bireyler yetiştirmek amacıyla, özel eğitimde özellikle küçük yaştan itibaren yabancı dil eğitiminde rüştünü ispatlamış bir kurumun da gücünü arkamıza alarak Bursa’da yola çıkıyoruz.

Ticari kaygı ve beklentilerle şekillendirilen bir sektöre dönüşen özel eğitim alanında yer alırken, Bademli Amerikan Kültür Okulları olarak bizim için aslolan; ticari tüm kaygı ve beklentilerden uzak, yalnızca bir "EKOL" olma boyutuyla prestijli bir okul olabilmeyi başarmaktır. Bademli Amerikan Kültür Okulları’nın hedef ve vizyonunu teşkil eden olgu budur.
Okul Yetkilisine Sor
 
Bursa Amerikan Kültür Koleji
Çağrışan Mahallesi, Mudanya Yolu Caddesi, Nu.: 68/1 Mudanya/Bursa
 
02242547676
Fiyatı görmek için üye girişi yapın (₺)
Kaydet
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun ve okul sizi hemen arasın.

İlginizi Çekebilir

Bu okulda %0 kayıt avantajı bulunmaktadır. Avantajlardan yararlanabilmek için okul ile iletişime geçiniz.

Randevu Al

 
Bursa Amerikan Kültür Koleji
Çağrışan Mahallesi, Mudanya Yolu Caddesi, Nu.: 68/1 Mudanya/Bursa
 
02242547676
Fiyatı görmek için üye girişi yapın (₺)
Fotoğraf (3/11)