Bahçeşehir okulları Ankara Kampüsü İlkokulu Hakkında
1994 yılında, Bahçeşehir’de kurulan ilk kampüsünde eğitime başlayan Bahçeşehir Okulları, yarım asra yakındır eğitim alanında faaliyet gösteren, eğitimden kazandığını eğitime yatıran büyük bir eğitim kurumu olan Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları ailesinin parçasıdır. Bahçeşehir Okullarının geçmişi, 47 yılı aşkındır üniversiteye hazırlıkta ilklere imza atmış köklü bir eğitim kurumu olan Uğur Dershanelerine dayanır. İlk derslerini 26 Kasım 1968’te Laleli şubesinde vermeye başlayan Uğur Dershaneleri, Türkiye’nin her köşesine eğitim hizmeti götürerek yüzbinlerce öğrencinin sınavlara hazırlanmasını sağladı.
Kaliteli eğitimi Türkiye’nin her köşesine ulaştırmak misyonuyla hareket eden Bahçeşehir Okulları kurulduğu 1994 yılından itibaren Türkiye’ye öncülük eden eğitim modelleri uygulamaya başladı. Elde edilen başarılar sonrasında İstanbul’da ve Türkiye genelinde şubeler açmaya başlandı. Bahçeşehir Okulları Türkiye çapında büyümeye ve kaliteli eğitimi ülkemizin her köşesine taşımaya devam ederken Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumlarının parçası olarak 1998’te Bahçeşehir Üniversitesi kurulmuştur. Bugün Türkiye’nin önde gelen üniversiteleri arasında yer alan Bahçeşehir Üniversitesi’nin ardından bir Türk yatırımcının yurtdışında kurduğu ilk üniversite olan BAU International University Washington D.C., Alman kanunlarına göre kurulmuş ilk Türk-Alman üniversitesi olan BAU International Berlin ve BAU International University Batum’un faaliyete geçmesiyle Bahçeşehir ailesi giderek büyümüş, Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları anaokulundan üniversiteye eğitim veren uluslararası bir eğitim ağı niteliğine kavuşmuştur.
Bu büyük eğitim ağının parçası olan ve bugün Türkiye genelinde 69 kampüs, 141 okulda, 25.000’in üzerinde öğrenciye hizmet veren Bahçeşehir Okulları, 1994’ten bu yana yabancı dil eğitiminde fark yaratan uygulamaları ve dünyaya örnek oluşturan eğitim modelleriyle Türkiye’de dünya standartlarında, çağdaş ve kaliteli eğitime öncülük etmektedir.

Okulumuz öğrencilerinin eğitim öğretim sürecinde faydalanabileceği fiziksel alanlar:

42 Derslik
Bahçe
Açık Basketbol Sahası
Kapalı Basketbol Sahası
Kütüphane
Bilgisayar Laboratuvarı
Görsel Sanatlar Atölyesi (İlkokul-Ortaokul)
Sanat Atölyesi (Anaokulu)
Müzik Laboratuvarları
Fen Bilgisi Laboratuvarı
Bilim Müzesi ve Bilim Atölyesi
Masa Tenisi
Mutfak Akademi
Yarı Olimpik Havuz
Yemekhane
Çok Amaçlı Salon
BSK Salonu ( Bahçeşehir Sportif Koordinasyon Merkezi)
3D Odası (Üç Boyutlu Projeksiyon Odası)
2 tane Revir
Okuma Yazma Dersliği (Anaokulu 5 Yaş)
İkinci Dil Sınıfları
Oyun Parkı Alanı
Okul Yetkilisine Sor
 
Bahçeşehir okulları Ankara Kampüsü İlkokulu
Alacaatlı Mah. Alacaatlı Küme Evleri No:1257 Sinpaş İncek Life Yanı Çankaya - ANKARA
 
03124610808
Fiyatı görmek için üye girişi yapın (₺)
Kaydet
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun ve okul sizi hemen arasın.

İlginizi Çekebilir

Bu okulda %0 kayıt avantajı bulunmaktadır. Avantajlardan yararlanabilmek için okul ile iletişime geçiniz.

Randevu Al

 
Bahçeşehir okulları Ankara Kampüsü İlkokulu
Alacaatlı Mah. Alacaatlı Küme Evleri No:1257 Sinpaş İncek Life Yanı Çankaya - ANKARA
 
03124610808
Fiyatı görmek için üye girişi yapın (₺)
Fotoğraf (3/11)