Ankara Yenimahalle Hatem İlkokulu Hakkında
Özel HaTem Okulları Yenimahalle’de 2015’te çıkmış olduğu yolda “Önce Birey” felsefesiyle eğitim ve öğretimde topluma kazandırdığı ve kazandıracağı bireyler ile gurur duymaktadır.

Aydınlık geleceklere köprüler kurabilmek, eğitime, bilme yön veren aydınlık nesiller yetiştirmek gibi bir ufkun sahibi olan Özel HaTem Okulları’nın varoluş amacı önce insan sonra alanında öncelikli nesiller yetiştirmektir.

Özel HaTem Okulları Yenimahalle Şubesi, alanında uzman öğretim kadrosu, geniş yayın yelpazesi ve açılış tarihi itibari ile Ankaralı velilerince tercih edilmenin haklı onurunu yaşıyor.

Özel HaTem Okulları, değişimin “gelişim” olduğunun farkında olan, sanatta ve sporda aktif, araştıran, karşılaştıran, yorumlayan, okuyan, çözüm odaklı düşünen bireyler yetiştirir.

Okulumuz Ankara’nın göbeğinde olmasına rağmen trafikten ve ses kirliliğinden uzak, metro, otobüs ve dolmuş güzergahlarına 25-100 metre mesafede, güvenilir ve hassas personellerden oluşmuş okul servisleri, MİT lojmanlarının ortasında olması nedeni ile güvenliği mevcut, geniş bahçesiyle çocuklarımızın eğlence alanı aynı zamanda etrafını çevreleyen park ve bahçelerle yeşillikler içinde butik bir okul olarak lokasyonu en kolay okullarımızdandır.
Okul Yetkilisine Sor
 
Ankara Yenimahalle Hatem İlkokulu
Gayret Mahallesi Ahmet Hamdi SK. 30/A Yenimahalle / ANKARA
 
03123270707
Fiyatı görmek için üye girişi yapın (₺)
Kaydet
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun ve okul sizi hemen arasın.

İlginizi Çekebilir

Bu okulda %0 kayıt avantajı bulunmaktadır. Avantajlardan yararlanabilmek için okul ile iletişime geçiniz.

Randevu Al

 
Ankara Yenimahalle Hatem İlkokulu
Gayret Mahallesi Ahmet Hamdi SK. 30/A Yenimahalle / ANKARA
 
03123270707
Fiyatı görmek için üye girişi yapın (₺)
Fotoğraf (3/11)