Aktif Kolejleri İlkokulu Hakkında
1987 yılında İngiliz dili eğitim ile yola başlayan Aktif English, yıllar içerisinde kendisini geliştirerek Aktif Eğitim Kurumları bünyesinde yeni adımlar atmış ve 2012 yılında Ana Okulunu, İlkokul, Ortaokul, Aktif Anadolu Lisesi, Aktif Fen Lisesini öğretim hizmetine sunmuştur.

Öncelikli hedefimiz; sizlere Türk Milli Eğitiminin temel esaslarına bağlı kalarak Atatürk İlke ve Inkılaplarının ışığında çağdaş, demokratik ve laik bir eğitim hizmeti sunmaktır. Aktif Eğitim Kurumları olarak yol haritamıza bu doğrultuda yön verdiğimizi vurgulamak isteriz.

Tüm gücünü kurucumuzun 30 yıllık eğitim tecrübesinden alan Aktif Eğitim Kurumları, yapılandırmacı bir eğitim sistemiyle, öğrencinin ilgi ve ihtiyaçlarının ön planda tutulduğu ve teknolojinin de eğitim sürecinde etkin olarak var olduğu bir anlayış sergilemektedir. Bu bağlamdan hareketle eğitim anlayışımız, değerli öğrencilerimizin akademik başarılarını yakalamalarının yanı sıra yapılan sosyal faaliyetlerle, toplum içerisinde kendini gerçekleştirebilecek etkili iletişim becerilerini kazanmasına yardımcı olmaktır. Ayrıca kurumumuzda görev alan uzman eğitim kadromuz, geleceğe temel hedefimiz olan Atatürk İlke ve Inkılaplar’ını özümsemiş, eleştirel düşünen, anlayan, kavrayan, yorumlayan ve çözümleyen bireyler yetiştirmeyi kendilerine kutsal bir görev edinmişlerdir. Günümüzde tek bir yabancı dil biliyor olmak, bireysel başarı açısından yeterli gelmemektedir. Bunun bilincinde olan Aktif Eğitim Kurumları, İngilizce dersinin yanında ikinci yabancı dili de ana dil seviyesinde kullanma becerisini edindirmeyi hedeflemektedir.
Okul Yetkilisine Sor

Fiziki Donanım

Bahçe
Yemekhane
Fen ve İnovasyon Laboratuvarı
Kimya Laboratuvarı
Biyoloji Laboratuvarı
Görsel Sanatlar Atölyesi
Çok Amaçlı Salon
Yabancı Dil Dersliği
Kantin


Aktiviteler

Basketbol
Voleybol
Satranç
Zeka Oyunları
Gezi
Drama
Futbol
Halkoyunları
Sosyal Paylaşım Projeleri


 
Aktif Kolejleri İlkokulu
Turgut Özal Mah. 2209 Cadde Çakırlar Mevkii Batıkent/Ankara
 
03125665066
Fiyatı görmek için üye girişi yapın (₺)
Kaydet
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun ve okul sizi hemen arasın.

İlginizi Çekebilir

Bu okulda %0 kayıt avantajı bulunmaktadır. Avantajlardan yararlanabilmek için okul ile iletişime geçiniz.

Randevu Al

 
Aktif Kolejleri İlkokulu
Turgut Özal Mah. 2209 Cadde Çakırlar Mevkii Batıkent/Ankara
 
03125665066
Fiyatı görmek için üye girişi yapın (₺)
Fotoğraf (3/11)