Akıllı Kolej Eryaman İlkokulu Hakkında
Akıllı Eğitim Kurumları; Akıllı Eğitim Teknolojileri ve Dijital Yayıncılık olarak eğitim deneyimini; Kişisel Yayıncılık, Evde Okul Online Eğitim Sistemi, Eğitim Yazılımları ve Okul Otomasyon Sistemleri, Özel Okul Çözümleri konusunda ürün ve hizmetler sunarak Eğitim Kurumlarına ve STK’larla yürüttüğümüz ulusal ve uluslararası Sosyal Sorumluluk Projelerine uygulamaktadır.

Özel Akıllı Kolejler olarak villa ve stüdyo konseptli okulların yanında tematik okullarımızla hizmet sunuyoruz.

‘Özel Okula Dönüşüm’ ve ‘Eğitime Devlet Desteği’ konularının Milli Eğitim politikasında önemli gündemler olarak ön plana çıktığı bu süreçte Özel Akıllı Okullar her iki konuda da referans kurum konumundadır. Ülkemizin ‘Orta Gelir Tuzağından’ çıkması ve beşeri sermayemizin güçlendirilmesi, imalat sanayii ve hizmetler sektörünün ihtiyaç duyduğu vasıflarda insan unsurunun yetiştirilmesi ve böylece eğitim-istihdam bağlantısının güçlendirilmesi amaçlarıyla ‘MESLEK LİSESİ MEMLEKET MESELESİ’ diyerek Sivil Havacılık, Yenilenebilir Enerji, Biyomedikal, Anadolu Teknik ve Bilişim / İş Okulu gibi pek çok alanda özel meslek liseleri açtık.

Bu kapsamda 2016-2017 Eğitim-Öğretim döneminde Tekstil, Gıda, Kimya, Plastik, Matbaa ve Motorlu Araçlar Kolejlerimiz ve OSB içerisine Akıllı Meslek Yüksek Okulu kurmak suretiyle eğitimde Ana sınıfından Üniversiteye kadar eğitim hizmeti sunan entegre bir kurumsal yapı haline geleceğiz.

Yeni şubelerimizde Almanya ve Brezilya’da kullanılan ‘Uygulamalı, Üretken Sınıflar’ eğitim modelini ülkemize taşıyarak mesleki ve teknik eğitimi daha etkin hale getireceğiz.
Okul Yetkilisine Sor
 
Akıllı Kolej Eryaman İlkokulu
Eryaman Mah. 335.Sok. No:13 Eryaman Etimesgut / ANKARA
 
02124443125
Fiyatı görmek için üye girişi yapın (₺)
Kaydet
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun ve okul sizi hemen arasın.

İlginizi Çekebilir

Bu okulda %0 kayıt avantajı bulunmaktadır. Avantajlardan yararlanabilmek için okul ile iletişime geçiniz.

Randevu Al

 
Akıllı Kolej Eryaman İlkokulu
Eryaman Mah. 335.Sok. No:13 Eryaman Etimesgut / ANKARA
 
02124443125
Fiyatı görmek için üye girişi yapın (₺)
Fotoğraf (3/11)