Yıldızlar Anaokulu Hakkında
Kurucu Müdürümüz Osman Kartal 29 yıllık tecrübeli Uzman Eğitimci. En son Başakşehir Ahmet Kabaklı İlköğretim Okulunda görev yaptı.
Tecrübeli sınıf öğretmenleri, Manevi değerler ve Davranış öğretmeni, Psikoloğu, Aşçısı ve hizmetlisiyle sıcak ortamlar oluşturan bir ekip.
Bilimsel Eğitime, Milli ve Manevi Değerlerimize önem veren Anaokulumuzda ferah derslikler, donatılmış geniş oyun salonumuz hayal odamızla sıcak bir ortam sağlanmıştır.
Yıldızlar Anaokulumuzda; Kendini ifade etme yeteneğine sahip, özgüvenini kazanmış, doğru düşünebilen, anlamlı ve güzel konuşabilen çocuklar yetiştirmek en büyük hedefimizdir.
Yıldızlar Anaokulumuz; Ahlaki değerleri ön plana çıkaran sosyal, kültürel ve sanatsal gelişim gösteren, sağlıklı bireyler yetiştirmek hedeflerimiz arasındadır.
Bahçemizde geniş ve rahat oyun parkımız, doğal sebze ve meyve bahçemizle, hayvanat bahçemizle dopdolu günlerin geçeceği bir eğitim yuvası.
Doğru yöntemi, doğru uygulayacak bir okul seçmek, çocuğunuz açısından çok önemlidir.
Okul Yetkilisine Sor

Fiziki Donanım

Bahçe


 
Yıldızlar Anaokulu
4. Etap 1. Kısım V1K 103 Villa / Başakşehir - İSTANBUL
 
02124876666
Fiyatı görmek için üye girişi yapın (₺)
Kaydet
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun ve okul sizi hemen arasın.

İlginizi Çekebilir

Bu okulda %0 kayıt avantajı bulunmaktadır. Avantajlardan yararlanabilmek için okul ile iletişime geçiniz.

Randevu Al

 
Yıldızlar Anaokulu
4. Etap 1. Kısım V1K 103 Villa / Başakşehir - İSTANBUL
 
02124876666
Fiyatı görmek için üye girişi yapın (₺)
Fotoğraf (3/11)