Subayevleri Gülveren Anaokulu Hakkında
3-6 yaş evresi gelişim açısından en önemli çağdır. Çocuklar, yaşamları boyunca en hızlı gelişimi bu evre de gösterir. Bu evrede verilen bilgileri hızla alır. Bedensel, bilişsel ve sosyal olarak bu evrede her an gelişime açıktır. Henüz şekil almamıştır. Etraftan aldığı uyarıcılarla hızla ve kolayca şekil alır. Çocukların geleceklerine dair kişilik gelişimleri, tamamen bu yaş aralığında, 3-6 yaş evresinde yerleşmektedir Aile dinamiği içerisinde ebeveynler olarak, gerek iş hayatı gerekse günlük yaşantımızda ki yoğunluğumuz nedeni ile, onların kişisel gelişimlerinde, bireysel ve toplumsal ahlaki değerler eğitimlerinde, yetersiz kalmaktayız.
Gülveren Anaokulları, çocuklarımızın gelişim evrelerini daha sağlıklı bir şekilde tamamlamaları için, bilime dayalı İlim merkezi olarak Ankara’ da Milli Eğitim Bakanlığına bağlı okul öncesi eğitim kurumu olarak kuruldu. Kısa zamanda Türkiye’ de 50 den fazla şubeye ulaştı.
Okul Yetkilisine Sor

Fiziki Donanım

Bahçe


 
Subayevleri Gülveren Anaokulu
Kavacık Subayevleri Mahallesi Adil Sokak No:29 Keçiören/ANKARA
 
03123474784
Fiyatı görmek için üye girişi yapın (₺)
Kaydet
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun ve okul sizi hemen arasın.

İlginizi Çekebilir

Bu okulda %0 kayıt avantajı bulunmaktadır. Avantajlardan yararlanabilmek için okul ile iletişime geçiniz.

Randevu Al

 
Subayevleri Gülveren Anaokulu
Kavacık Subayevleri Mahallesi Adil Sokak No:29 Keçiören/ANKARA
 
03123474784
Fiyatı görmek için üye girişi yapın (₺)
Fotoğraf (3/11)