Özel Ya-Pa Anaokulları/Çekmeköy Anaokulu Hakkında
1981 yılından beri faaliyet gösteren YA-PA markasının zengin kültürü; etik değerleri, bilimsel birikimi ve gelecek vizyonu ile 2013 yılında YAPA Anaokulları'nın Çekmeköy Şubesi, Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı olarak faaliyete geçmiştir. 2-6 yaş grubu çocuklara tam gün, yarım gün ve oyun grubu olarak hizmet vermektedir.

Her ay müfredata göre işlenen konular, İngilizce Dil Eğitimi çerçevesinde oyunlarla ve şarkılarla desteklenmektedir. Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Çalışmaları kapsamında; bireysel görüşmeler, aylık grup çalışmaları, seminerler ve aylık bültenlerle, velilerin annelik-babalık rollerine dair kişisel gelişimi sağlanmakta, çocukların sağlıklı gelişiminin temel öğesi, okul-aile-çocuk işbirliği pekiştirilmektedir.

Okulumuzda “Her çocuk özeldir” ilkesi doğrultusunda öğrenci merkezli bir anlayış benimsenir. Kendine güvenen, özgür, bağımsız kararlar alıp uygulayabilen, insani değerlere sahip, yaratıcı, girişken, etkili iletişim kurabilen, sorun çözebilen ve en önemlisi mutlu bireyler yetiştirmek temel hedefimizdir.

Okulumuz; her zaman sizlere ve çocuklarınıza ev sıcaklığında hizmet verecek, çocuklarınızın güvenli ortamlarda eğitim gördüklerini size hissettirecektir.
Okul Yetkilisine Sor

Fiziki Donanım

Bahçe


 
Özel Ya-Pa Anaokulları/Çekmeköy Anaokulu
Merkez Mah. Candan Sok. No:17 • Çekmeköy / İstanbul
 
02163169272
Fiyatı görmek için üye girişi yapın (₺)
Kaydet
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun ve okul sizi hemen arasın.

İlginizi Çekebilir

Bu okulda %0 kayıt avantajı bulunmaktadır. Avantajlardan yararlanabilmek için okul ile iletişime geçiniz.

Randevu Al

 
Özel Ya-Pa Anaokulları/Çekmeköy Anaokulu
Merkez Mah. Candan Sok. No:17 • Çekmeköy / İstanbul
 
02163169272
Fiyatı görmek için üye girişi yapın (₺)
Fotoğraf (3/11)