Özel Ümitköy Maya Çocuk Anaokulu Hakkında
Eğitime ‘Maya’ olmak, çocuklarımızın hayatına dokunmak fikri 1982 yılında açtığımız okul öncesi kurumu ile doğdu ve o günden bugüne okul öncesi eğitiminden üniversite kurmaya kadar geniş bir yelpaze içinde eğitimi anlamaya, anlamlandırmaya çalıştık. Dünyadaki eğitim teorileri ve uygulamalarında uzman olduk, bir okul ve kreşin pratiğini yaşadık. Pek çok okul ve okul öncesi kurumun kuruluşunda ve işletmesinde yer alan eğitim kadrosu olarak 2002 yılından itibaren birikimimize ve uygulamalarımıza “Maya” adını verdik. Kurucumuz Prof. Dr. Ziya Selçuk tarafından içerik ve pratiği hazırlanan Maya Okulları’nın öncü uygulamaları ile eğitim dünyasının bilirkişisi yaptık. İlköğretim ve ortaöğretimde gösterdiğimiz başarı ve prestij 2010 yılında Maya Anadolu Lisesi olarak yeni bir aile ferdi getirdi. Neticede 2013 yılında okul öncesi eğitime damga vurmak için Maya’nın dağarcığında yer alan birikimi “Maya Çocuk” markası ile uygulamaya koyduk.
Biz Kimiz? Biz kendisinin ve ülkesinin geleceği olan çocuklarımızın gözlerindeki pırıltıyı hayat becerisi ile birleştirmek için birikimini, enerjisini seferber eden Maya Eğitim Kurumlarıyız.
Okul Yetkilisine Sor

Fiziki Donanım

Bahçe


 
Özel Ümitköy Maya Çocuk Anaokulu
Kızılcaşar Mah. Iğdır Cad. No:13 İncek Gölbaşı, 06830 Ankara
 
03124610013
Fiyatı görmek için üye girişi yapın (₺)
Kaydet
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun ve okul sizi hemen arasın.

İlginizi Çekebilir

Bu okulda %0 kayıt avantajı bulunmaktadır. Avantajlardan yararlanabilmek için okul ile iletişime geçiniz.

Randevu Al

 
Özel Ümitköy Maya Çocuk Anaokulu
Kızılcaşar Mah. Iğdır Cad. No:13 İncek Gölbaşı, 06830 Ankara
 
03124610013
Fiyatı görmek için üye girişi yapın (₺)
Fotoğraf (3/11)