Özel Naz Anaokulu Hakkında
2009-2010 Eğitim ve Öğretim yılında “Naz Anaokulu” adıyla İstanbul’da tek şube olarak Eğitim sektöründe hizmet vermeye başlayan kurumumuz, 2011 – 2012 yılında da ikinci şube açarak her geçen gün büyüyerek hizmet verebilmek adına yolculuğuna devam etmektedir.

T.C Milli Eğitim Bakanlığı’nın özel anaokulları için hazırladığı mevzuata uygun olarak eğitim sunan M.E.B’na bağlı özel eğitim kurumudur. Okulumuz, modern ve kaliteli bir eğitim anlayışı ile her türlü fiziksel ve teknolojik altyapıya sahip, çocukların merak duygusunu ve hayal dünyalarını geliştirecek biçimde hazırlanmış binamızda, çocuk güvenliğini ve her bir çocuğumuzun ayrı ve özel bireyler olduğunu gözeterek, çağdaş, güvenilir ve eğitimde öncü bir kurum olmayı hedeflemiştir. Ailelerimizin okul öncesi çağındaki çocuklarını güvenle teslim edebileceği profesyonel kadrosu ile tam gün, yarım gün ve oyun grubu olarak hizmet vermektedir.

Ayrıca Okulların, temizlik ve hijyen açısından belirli kriterler esas alınarak; Sağlık Bakanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığı ile işbirliği içerisinde denetlenmesi, okul sağlığının iyileştirilmesi hususunda teşvik edilmesi için uygulanan projede gerekli kriterleri karşılayan okulumuz “BEYAZ BAYRAK ve SERTİFİKA” almaya hak kazanmıştır.
Okul Yetkilisine Sor
 
Özel Naz Anaokulu
İnönü Mahallesi, Ulusu Cd. No:76, 34755 Dudullu Osb/Ataşehir/İstanbul
 
02165760606
Fiyatı görmek için üye girişi yapın (₺)
Kaydet
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun ve okul sizi hemen arasın.

İlginizi Çekebilir

Bu okulda %0 kayıt avantajı bulunmaktadır. Avantajlardan yararlanabilmek için okul ile iletişime geçiniz.

Randevu Al

 
Özel Naz Anaokulu
İnönü Mahallesi, Ulusu Cd. No:76, 34755 Dudullu Osb/Ataşehir/İstanbul
 
02165760606
Fiyatı görmek için üye girişi yapın (₺)
Fotoğraf (3/11)