Özel Kaplumbağa Anaokulu‎ Hakkında
Tarihçemiz
Okulumuz 2002 yılında şuan da hizmet verdiği bina da eğitim –öğretime başlamıştır. Üç sınıf ile hayatına başlayan okulumuz 16. Eğitim- öğretim yılında 8 sınıf ile eğitim faaliyetlerine devam etmektedir. 16 kişilik sınıflarımızda bir öğretmen ve bir yardımcı öğretmen görev yapmaktadır.

Öğrencilerimiz gün içinde kendi sınıflarının yanı sıra toplam 4 çok amaçlı salonda eğitim faaliyetlerine devam etmektedir.Okulumuz kurucusu 2012 yılından bu yana Türkiye Özel Okullar Birliği Derneği Yönetim Kurulu ve Okul Öncesi Komisyonda hem okulumuzun eğitim faaliyetlerine hem de Türk Milli Eğitimi’ne büyük bir gururla katkı sağlamaktadır.

Biz, özellikle sınırlı sayıda tuttuğumuz kapasitemiz ve sadece bu yaş grubunda uzmanlaşarak, sağlam bir eğitimle onların özgüvenlerini ‘kusursuz’ mertebesine yükseltme azmimizle çıktığımız yolda emin adımlarla yürüyoruz…Tıpkı adımızı aldığımız Kaplumbağalar gibi…
Okul Yetkilisine Sor
 
Özel Kaplumbağa Anaokulu‎
Bahçelievler Mahallesi Doktorlar Sitesi A6 Blok Çengelköy Üsküdar / İstanbul
 
02163447076
Fiyatı görmek için üye girişi yapın (₺)
Kaydet
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun ve okul sizi hemen arasın.

İlginizi Çekebilir

Bu okulda %0 kayıt avantajı bulunmaktadır. Avantajlardan yararlanabilmek için okul ile iletişime geçiniz.

Randevu Al

 
Özel Kaplumbağa Anaokulu‎
Bahçelievler Mahallesi Doktorlar Sitesi A6 Blok Çengelköy Üsküdar / İstanbul
 
02163447076
Fiyatı görmek için üye girişi yapın (₺)
Fotoğraf (3/11)