Özel Gülistan Anaokulu Hakkında
İlçemiz Arnavutköy’de 2016-2017 eğitim öğretim yılında “Arnavutköy’den mutlu yarınlara…” sloganıyla eğitim hayatına başlayan okulumuz; ilçemizdeki yavrularımızı geleceğe taşıyor.

İsmimiz Gülistan…Güllerini pırıl pırıl yavrularımızın oluşturduğu bir gül bahçesi… Yüzü geleceğe dönük, kökleri milli ve ahlaki değerlerle beslenen, kendinden emin, ülkemizi ve sahip olduğumuz kültürel değerleri benimsemiş, üstün insani değerlere sahip gül fidanlarının olduğu bir gül bahçesi hayal ediyoruz. Her gülün rengi kokusu farklı olduğu gibi her çocukta farklıdır.Biz çocuklarımızın bu farklı yönlerini ortaya çıkaran ve destekleyen bir okuluz. Yarınlarımızı teslim edeceğimiz çocuklarımızı yaşayacakları çağın gereklerine uygun aynı zamanda milli ve ahlaki değerlerle donatılmış çocuklar olarak yetiştiriyoruz.

15 kişilik sınıflar, birebir eğitim imkânı, yeteneklere göre eğitim, din, ahlak ve değerler eğitimi, Karakter Eğitimi Modeli,kulüp çalışmaları, hergün yapılan etüt programları … ve çok daha fazlası sizi bekliyor..

Okulumuza Tüm Üstün Zekalılar Derneği (TÜZDER) ve Çamlıca Çocuk yayınları işbirliği ile çocuklarımızın bir çok yeteneğini keşfediyoruz; geliştiriyoruz.
Okul Yetkilisine Sor

Fiziki Donanım

Bahçe


 
Özel Gülistan Anaokulu
Akçakavak Sk. Hastane Mahallesi 34555 Arnavutköy/İstanbul
 
05366353477
Fiyatı görmek için üye girişi yapın (₺)
Kaydet
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun ve okul sizi hemen arasın.

İlginizi Çekebilir

Bu okulda %0 kayıt avantajı bulunmaktadır. Avantajlardan yararlanabilmek için okul ile iletişime geçiniz.

Randevu Al

 
Özel Gülistan Anaokulu
Akçakavak Sk. Hastane Mahallesi 34555 Arnavutköy/İstanbul
 
05366353477
Fiyatı görmek için üye girişi yapın (₺)
Fotoğraf (3/11)