Özel Gelişim Çocuk Anaokulu Hakkında
Önce insan ilkesine “önce çocuk” yolundan varılacağının bilinci ile kapılarını eğitim dünyasına açmıştır. Okulumuz, çocukların doğal dengesine engel olacak her türlü olumsuz rekabete karşı durmaktadır. Gelişim dünyası, çocukların öğrenme isteğini ve arzusunu köreltmemeyi birinci misyon kabul etmiştir. Okulumuz çocukların yaş gruplarının gerektirdiği eğitimi; çağımızın olanakları eşliğinde ve psikologların gözetiminde vermektedir. Çocuklarımız kendi doğaları gereği zaten meraklı , öğrenmeye açık ve olabildiğince sosyaldir. Gelişim Çocuk Kulübü olağan akışı sadece eğitimle geliştirecek ve geleceğin yapı taşlarını oluşturan karakterin doğru şekillenmesini sağlayacaktır. Gelişim Çocuk Kulübü çocukluk döneminin hayatın minyatürü olduğu bilinci ve sorumluluğu ile eğitim dünyasına 2010 yılında sevgiyle “Merhaba” demiştir.

Toplumu oluşturan en küçük sosyal kurum aile olduğuna göre sağlıklı toplumların oluşması açısından çocuğun eğitimiyle ilgili olarak ailenin izlediği yol çok önemlidir. Gelişim Çocuk Kulübü; Aile öğretmen toplantılarına / Ev ziyaretlerine / Telefonla İletişim Kurulmasına / İletişim Defterlerine ve belli aralıklarla ailelerin gelişimlerine ve ihtiyaçlarına uygun eğitim seminerlerine önem vermektedir.
Okul Yetkilisine Sor

Fiziki Donanım

Bahçe


 
Özel Gelişim Çocuk Anaokulu
Eşref Bitlis Bulvarı No: 196 Yenişehir/Pendik
 
02164971500
Fiyatı görmek için üye girişi yapın (₺)
Kaydet
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun ve okul sizi hemen arasın.

İlginizi Çekebilir

Bu okulda %0 kayıt avantajı bulunmaktadır. Avantajlardan yararlanabilmek için okul ile iletişime geçiniz.

Randevu Al

 
Özel Gelişim Çocuk Anaokulu
Eşref Bitlis Bulvarı No: 196 Yenişehir/Pendik
 
02164971500
Fiyatı görmek için üye girişi yapın (₺)
Fotoğraf (3/11)