Özel Denizatı Anaokulu Hakkında
Biz bir aileyiz. Atatürk ilke ve inkılâplarını benimsemiş bir aile… Okul- Aile ilişkisinin doğru şekilde oluşturulduğu, her konu da birbirine açık, beklentilerin karşılıklı dile getirildiği, ortak paydada buluşulduğu bir aile.

Çocuklarımızın sevildiğini hissettiği, konuşabildiği ve dinlendiği bir aile. Okul öncesi dönemde çocukların oyun oynayarak geliştiğini ve olgunlaştığını bilen bir aile… Her şeyin temelinde mutlu olmanın yattığını, akademik başarının zaten bunu takip ettiğini bilen bir aileyiz. Çocuklarımız kendilerini güvende ve mutlu hissettikleri bir ortamda yaşıtlarıyla oyun oynarken, öğrenmenin, araştırmanın, keşfetmenin eğlenceli olduğunu, yaşadıkları toplumsal ilişkilerde kurallara uymayı, paylaşmayı, sorumluluk almayı ve işbirliği yapmayı öğrenirler.. Amacımız, siz ailelerimizin de desteği ile çocuklarımızı bedensel, psikomotor, sosyal, duygusal, bilişsel ve dil gelişimlerine yardımcı olarak toplumsal yaşama ve ilköğretime hazırlamaktır.
Okul Yetkilisine Sor
 
Özel Denizatı Anaokulu
Adres: İnönü mah. Kayışdağı Cad. Leylaklar sk. No:1 Ataşehir
 
02165754087
Fiyatı görmek için üye girişi yapın (₺)
Kaydet
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun ve okul sizi hemen arasın.

İlginizi Çekebilir

Bu okulda %0 kayıt avantajı bulunmaktadır. Avantajlardan yararlanabilmek için okul ile iletişime geçiniz.

Randevu Al

 
Özel Denizatı Anaokulu
Adres: İnönü mah. Kayışdağı Cad. Leylaklar sk. No:1 Ataşehir
 
02165754087
Fiyatı görmek için üye girişi yapın (₺)
Fotoğraf (3/11)