Narçiçeğim Kreş ve Anaokulu Hakkında
Misyon
Erken çocukluk dönem eğitiminin kalıcı izlerini şekillendirirken aileyi de bu sürecin parçası haline getirmek için çalışıyor ve işimizin gülümsetmek olduğunu biliyoruz.
Vizyon
Bu ülkenin potansiyeline inanan, yaratıcılık, özgüven ve sosyal akla sahip, öz kültürüyle yoğrulmuş genç nesillerin yetişmesine katkı sağlamak.
Biz kimiz ?
Kurucusu, okul müdürü, sınıf öğretmenleri, kurum psikoloğu ve birçok branş ders öğretmenleriyle işinin başında uzman bir ekibiz. Profesyonel eğitim yaklaşımımızı aile sıcaklığında sunan, velilerimizle iletişimi sürekli kılan bir kurumuz.

Sloganımız : “ işimiz gülümsetmek”

Eğitim Modelimiz
Biz okul öncesi eğitimde uygulama bulmuş alternatif metodların birçoğundan yararlanırken çocuklarımızın çoklu zeka teoremindeki gelişim alanlarını destekliyoruz. Çocuk-okul-aile döngüsel zincirini oluşturabilmek için toplum kültürümüze en yakın eğitim modeli olan GEMS’i seçtik. Fen ve matematikte büyük araştırmalar anlamına gelen bu model ile kültürel ve sosyal öğelerimizi tematik olarak öğretebilmekte ve aileyi de bu halkanın içine çekebilmekteyiz. Dünyada yenilikçilik ve liderlik yönleriyle öne çıkmış birçok başarılı insan yetiştiren montessori yaklaşımını ise montessori sertifikalı eğitmenlerimiz ile uygulayarak eğitim modelimizi destekliyoruz. Ayrıca ülkemizde çok az sayıda kurumda uygulanan ve çocuk odaklı, temelde çocuğun karar vermesine,seçim yapmasına, yetenek geliştirmesine ve keşif merakı uyandırmasına olanak tanıyacak atölye sistemini uygulamaya geçirdik. Atölye sistemimiz Akıl ve Zeka Oyunları Atölyesi, Bilim ve Doğa Atölyesi ile Görsel Sanatlar Atölyesinden oluşmaktadır.
Yabancı Dil Eğitimi
Yabancı Dil eğitiminde İngilizceyi sınıf içerisinde öğretmenimizin tek kelime Türkçe konuşmadan gerçekleştirdiği bir sistem ile öğretiyoruz. Amacımız İngilizcede işitsel duyarlılığı sonraki dönem eğitimlerini kolaylaştıracak şekilde oluşturabilmektir. Bunun yanında çocuklarımız sizi şaşırtacak şekilde öğreniyor olacaktır.
Branş Dersler
Branş derslerimiz alanında uzman eğitimcilerle verilmetedir. Yaratıcı Drama’yı çocuk tiyatrolarında kariyer yapmış uzman bir eğitimci ile, Modern dans dersini kareografileri yüzlerce kez sahnelenmiş, enerjisi ile çocuklarımızın sevgilisi olmuş uzman eğitimci ile, Müzik dersini de çocuklarımıza gitar ve piyano dinletisi sunan uzman eğitimci ile sürdürmekteyiz.
Sınıf Yapımız
Sınıflarımız çocuklarımızın yaş grupları ve gelişim düzeyleri dikkate alınarak oluşturulmaktadır. Her sınıfta eşit sorumluluğa sahip 2 adet öğretmeniz bulunmaktadır. Öğretmenlerimizin tamamı çocuk gelişimi bölümü mezunu deneyimli eğitimcilerdir. Tamamen güneş alan ferah sınıflarımızda ortalama 12 çocuk kapasitesi ile hizmet veriyoruz.
Beslenme
Yemeklerimiz okul içerisindeki mutfağımızda evimizdeki özen ile aynı şekilde hazırlanmaktadır. Aylık olarak hazırladığımız yemek listemizi velilerimizle paylaşıyor ve sizleri paylaşım günü uygulamasıyla yemek listesinin değişkeni haline getiriyoruz. Yaklaşık ayda bir defa sırası gelen velimiz kendi evinde hazırladığı yiyecekleri çocuklarımızın ikindi kahvaltısı için bizimle paylaşıyor. Bizler ise hazır paketli ürün kullanımından kaçınıyor, yoğurdu kendimiz mayalıyoruz, reçelleri ve meyve sularını kendimiz hazırlıyoruz.
Narçiçeğim Ailesinin bir parçası olmak
Bizler çocukların inkar edilemez kapasitesine inanırız. Yaratıcılığa, özgüvene ve sosyal akla sahip, öz kültürüyle yoğrulmuş genç nesillerin yetişmesine katkı sağlamak için çalışıyoruz. Bu ortak amaçta bize güvenen anne-babaları ailemizin bir parçası olarak görmekten onur duyarız.
Sosyal Medya
https://www.facebook.com/narcicegimanaokulu/
instagram : narcicegim_anaokulu
Okul Yetkilisine Sor
 
Narçiçeğim Kreş ve Anaokulu
Yalçın Koreş Cd. Hafız Burhan Sk. no:11A
 
02125505533
Fiyatı görmek için üye girişi yapın (₺)
Kaydet
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun ve okul sizi hemen arasın.

İlginizi Çekebilir

Bu okulda %0 kayıt avantajı bulunmaktadır. Avantajlardan yararlanabilmek için okul ile iletişime geçiniz.

Randevu Al

 
Narçiçeğim Kreş ve Anaokulu
Yalçın Koreş Cd. Hafız Burhan Sk. no:11A
 
02125505533
Fiyatı görmek için üye girişi yapın (₺)
Fotoğraf (3/11)