İzmir Peri Masalı Anaokulu Hakkında
Okulumuz, tüm bölümleri 2-6 yaş arası çocuklarımızın ihtiyaçları doğrultusunda düzenlenmiş, bağımsız, bir binada hizmet vermektedir. Her yaş grubu için ayrı ayrı geniş ve aydınlık sınıflar, bilgisayar bölümleri, ilgi merkezleri, modern ve zengin oyuncaklarla donatılmış oyun odası, bahçe içerisinde gelişimlerini destekleyen oyuncaklarla donatılmış oyun parkı, yemekhane ve yaş gruplarına göre ayrı ayrı tuvaletler mevcuttur. Okulumuzun her bölümünü kamera ile izleme olanağı vardır.

İzmir Peri Masalı Anaokulu olarak, farklı kişilik özelliklerine, ilgi - yetenek ve farklı öğrenim yapılarına sahip çocuklarımızı, her çocuğun bireysel potansiyeline göre, özgüvenini kaybetmeden kendi hedeflerine ulaşabilmesi üzerine bir eğitim anlayışından hareket ediyoruz. Biz onlara beceri ve yaratıcılıklarını özgürce ortaya koyabilecekleri bir öğrenme ortamı hazırlıyoruz. Mutlu, sağlıklı, eğlenceli, güvenli ve öğrenmeye ilgi uyandıran bir ortamda;kendi hata kontrolünü yapan, kendine güvenen, kişisel ve sosyal sorumluluklarını taşıyan, kendini değerlendirebilen, yaşadığı dünyaya duyarlı, ilke ve değerlerine sahip, yaşama dönük bireyler yetiştirmeyi hedefliyoruz. Sorumluluğumuzun çocukların düşünme yeteneğini geliştirmek, değişen ve gelişen dünyaya uyum sağlayan, hayat boyu öğrenen bireyler yetiştirmek olduğuna inanıyoruz.
Okul Yetkilisine Sor
 
İzmir Peri Masalı Anaokulu
6780 Sokak No: 26 Aydınlıkevler Mah. Çiğli - İZMİR/TR
 
02323708383
Fiyatı görmek için üye girişi yapın (₺)
Kaydet
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun ve okul sizi hemen arasın.

İlginizi Çekebilir

Bu okulda %0 kayıt avantajı bulunmaktadır. Avantajlardan yararlanabilmek için okul ile iletişime geçiniz.

Randevu Al

 
İzmir Peri Masalı Anaokulu
6780 Sokak No: 26 Aydınlıkevler Mah. Çiğli - İZMİR/TR
 
02323708383
Fiyatı görmek için üye girişi yapın (₺)
Fotoğraf (3/11)