İstanbul Üniversitesi Vakfı Adıgüzel Çekmeköy Anaokulu Hakkında
İstanbul Üniversitesi Vakfı Adıgüzel Çekmeköy Anaokulları olarak hedeflerimiz; öğrencilerimizin kendilerinin ve çevresindekilerin duygularını fark edebilen ve ifade edebilen, sorunlarını çözebilen, kendisi ile barışık, yapıcı bireyler olabilmeleri ve kendi bireysel yetenekleri doğrultusunda gelişmelerini sağlayabilmeleridir.
Anaokulundaki eğitim-öğretim sürecinde; her çocuğun özel ve farklı olduğu anlayışı ile hazırlanan güçlü bir program uygulanmaktadır. Adıgüzel öğrencilerine bütünsel bir yapı içerisinde; akademik ve sosyal yönden gelişimlerinin desteklendiği, kişiliklerinin ve özgüvenlerinin geliştirildiği, mutlu oldukları ve eğlenerek öğrendikleri bir sistem sunar.
Okuma yazmaya hazırlık çalışmaları kapsamında; görsel algı, kalem tutma ve el becerisini geliştirme, işitsel algı, temel kavram, güven ve bağımsız davranış geliştirme, problem çözme becerilerinin gelişimi ile dikkat süresi ve dikkat yoğunluğu bellek gelişimini destekleyen uygulamalar yapılmaktadır.
Anaokullarımızda matematik çalışmalarımızda; dikkat çalışmaları, düşünme etkinlikleri, sudoku, tangram, sağ ve sol beyin geliştirme çalışmaları gibi etkinlikler yapılmaktadır. Böylece öğrencilerimiz matematik dersinde matematik ile tanışır, matematiği sever, sayılar ile basit işlemler yapmayı öğrenir ve günlük hayattaki matematiği keşfeder.
Anaokullarımız 24-66 ay arası öğrencilere eğitim ve öğretim vermektedir. Öğrencilerimizin sınıflara yerleştirilmesinde çocukların doğum yılları ve doğdukları aylar ile sınıflardaki kız erkek sayısının dengelenmesi göz önünde bulundurulur.
Anaokullarımıza 2 yaş tam ve yarım gün, 3- 4-5 yaş tam gün programlarına kayıt yaptırılabilir.
Anaokulumuzdaki eğitim-öğretim sürecinde;
• Okuma yazmaya hazırlık çalışmaları
• Matematik çalışmaları
• İngilizce
• Görsel Drama
• Halk Oyunları
• Müzik
• Bale
• Modern dans
• Beden Eğitimi dersleri verilmektedir.
Okul Yetkilisine Sor

Fiziki Donanım

Oyun Parkı
Bahçe
Yemekhane
Sera
Görsel Sanatlar Atölyesi
Dans Dersliği
Müzik Atölyesi
Botanik Bahçesi
Çok Amaçlı Salon
Drama Dersliği
Yabancı Dil Dersliği
Kütüphane
Cep Sineması


Aktiviteler

Jimnastik
Yüzme
Satranç
Masaüstü Oyunlar
Zeka Oyunları
Sinema
Orkestra
Piyano
Gitar
Keman
Gezi
Masa Tenisi
Görsel Sanatlar
Drama
Halkoyunları
Sosyal Paylaşım Projeleri


 
İstanbul Üniversitesi Vakfı Adıgüzel Çekmeköy Anaokulu
İstanbul Üniversitesi Vakfı Adıgüzel Okulları Çekmeköy Anaokulu Merkez Mahallesi Keçiağılı cad. Elçin Çıkmazı sok. N:4 Çekmeköy / İstanbul
 
02166401405
Fiyatı görmek için üye girişi yapın (₺)
Kaydet
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun ve okul sizi hemen arasın.

İlginizi Çekebilir

Bu okulda %0 kayıt avantajı bulunmaktadır. Avantajlardan yararlanabilmek için okul ile iletişime geçiniz.

Randevu Al

 
İstanbul Üniversitesi Vakfı Adıgüzel Çekmeköy Anaokulu
İstanbul Üniversitesi Vakfı Adıgüzel Okulları Çekmeköy Anaokulu Merkez Mahallesi Keçiağılı cad. Elçin Çıkmazı sok. N:4 Çekmeköy / İstanbul
 
02166401405
Fiyatı görmek için üye girişi yapın (₺)
Fotoğraf (3/11)