İLKSEÇ DİRİLİŞ KOLEJİ ANAOKULU Hakkında
Kıymetli Kardeşlerim
Hepinizi Allah’ın (c.c) selamıyla selamlıyorum. Salat ve selam kâinatı yüzü suyu hürmetine yarattığı habibi Hz. Muhammed (s.a.v.)’in üzerine olsun.
Değerli Dostlar
Yaklaşık bir asırdır hasretini çektiğimiz Kur’an ve iman iklimi, son on küsür yıldır semalarımızı bütün letafetiyle sarmış buram buram cennet kokularını hissettirir hale gelmiştir. Bizlere düşen âlemlerin Rabbinin lütfettiği bu muhteşem iklimi altın bir fırsata dönüştürecek mahiyette iman ve Kur’an tohumlarını alabildiğine toprağa saçmak, yepyeni bir nesil yetiştirmek için tüm gücümüzle gece gündüz çalışmaktır.

İşte bu anlayıştan hareketle İlkseç İlim, Kültür, Sağlık, Eğitim Çevre ve Sosyal yardım vakfı olarak 10 küsür yıldır yapmakta olduğumuz Kur’an Kursu ve hafızlık eğitimiyle belli bir kalite ve olgunluğa gelmiş bulunuyoruz. İstanbul Bayrampaşa ilçesinde bulunan Kocatepe Kur’an Kursumuz sahip olduğu sistem ve yapısıyla Türkiye çapında haklı bir şöhrete sahip olmuş yetiştirdiği hafızların kalitesi ve müspet ilime de verdiği önemle adeta Kur’an koleji denilecek seviyeye gelmiştir. Şubeleşme çalışmalarıyla Bahçelievler ve Esenler Kurslarında da aynı yapıyı devam ettiren vakfımız, 2012 yılında İmam-ı Azam İslami İlimler Akademisi ile hizmetlerini taçlandırmış, Kâinata ışık tutacak alim, fazıl, kamil insanlar yetiştirme hedefine adım adım ilerlemektedir.
Sevgili Dostlar
Şimdi ise her sene yenilenen, “İki günü bir olan zarardadır.” düsturunu kanına karıştırmış olan vakfımız müthiş bir eğitim projesine daha imzasını atıyor.

Bu proje; yıllardır içinde bulunduğumuz Kur’anı kerim ve İslami ilimler eğitimi ve kolej eğitimini farklı bir sistemde ve yapıda bir araya getirecektir. Bu gayeyle Diriliş Kolejini açıyoruz. Rabbimizin bu mübarek gayretimizi ümmet açısından hayırlara vesile eylemesini niyaz ediyorum. Daha şimdiden öğrencilerimizin ortaokul ve liseyi bitirdiğinde hafızlığını da ikmal etmiş iyi bir İslami ilimler eğitimi alarak mezun olmuş üst düzey üniversite seviyesinde Hoca efendi olmalarını hayal ettikçe kendimi sonsuz bir hamd etme makamında hissediyorum. Sizleri evlatlarınızın eğitimine verdiğiniz uhrevi ve dünyevi ehemmiyet ölçeğinde okulumuza davet ediyor. Bu güzel eğitim projesi vesilesiyle çocuklarımızın dünya ve ahiret saadetini bulmasını cenabı Allah’tan niyaz ediyorum. Allah yar ve yardımcınız olsun.
Okul Yetkilisine Sor
 
İLKSEÇ DİRİLİŞ KOLEJİ ANAOKULU
Basın Ekspres Yolu, Çınar Cad. No:22 Yenibosna Merkez Mah. Bahçelievler / İSTANBUL
 
02124447914
Fiyatı görmek için üye girişi yapın (₺)
Kaydet
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun ve okul sizi hemen arasın.

İlginizi Çekebilir

Bu okulda %0 kayıt avantajı bulunmaktadır. Avantajlardan yararlanabilmek için okul ile iletişime geçiniz.

Randevu Al

 
İLKSEÇ DİRİLİŞ KOLEJİ ANAOKULU
Basın Ekspres Yolu, Çınar Cad. No:22 Yenibosna Merkez Mah. Bahçelievler / İSTANBUL
 
02124447914
Fiyatı görmek için üye girişi yapın (₺)
Fotoğraf (3/11)