Gökkuşağı Koleji Beylikdüzü Kampüsü Anaokulu Hakkında
Gökkuşağı

1997’de kurulduğu günden itibaren, “Eğitimde Türkiye’nin Dünyaya Açılan Penceresi Olmak” vizyonu ile yola çıkan Gökkuşağı Koleji, eğitimde mükemmelliği hedeflemiş, ulusal ve uluslararası düzeyde, hem sosyal alanlarda hem de kültürel alanlarda 21. yüzyılın liderlerini yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Bu amaçla; Gökkuşağı Kolejleri, öğrencilerinin entellektüel, sosyal, duygusal ve bireysel yeteneklerinin gelişimine odaklanarak, akademik anlamda iddialı ve değerli uluslararası programlar sunmaktadır.

Öğrencilerinin hayatın her alanında gereken sorumlulukların kolaylıkla üstesinden elebilmesi için ciddi çalışmalar yapmakta, bu sayede hayata katkı sağlayan, saygılı ve hoşgörülü bireyler olarak topluma kazanmalarını sağlamaktadır.

Kurulduğu günden bugüne geçen yaklaşık 20 yıllık süreçte, sürekli standartları yükselten, kaliteli eğitim öğretim hizmetiyle, ülkemizin köklü ve önde gelen eğitim kurumlarından biri olma niteliğini kazanan GÖKKUŞAĞI KOLEJİ saygın bir okul olarak eğitim öğretim alanında vizyonunu gerçekleştirmektedir.

Günümüze kadar “Tubitak Ulusal ve Uluslararası Matematik Olimpiyatları”nda, “Ulusal ve Uluslararası Bilgisayar Web Tasarım-Proje Olimpiyatları”ında, ulusal ve uluslararası sosyal sorumluluk projelerinde, “Uluslararası İngilizce Sınavları”nda aldığı ödüller ve başarılarla, Milli Eğitim Bakanlığı’ndan aldığı Türkiye’de “Yılın Kalite Ekibi” ödülüyle ismini ülkemizde ve uluslararası platformlarda duyurmuştur. Gökkuşağı Koleji, IB (Uluslararası Bakalorya) Dünya Okulu olmak ve dünyanın seçkin okulları arasında yerini almak üzere IB PYP İlkyıllar ve IB Diploma Programı aday okulu statüsüyle yüksek kalitedeki eğitim yolculuğunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Avrupa yakasında Bahcelievler’de, Anadolu yakasında Ümraniye’de hizmet vermekte olan kurumumuz, gelen yoğun talepler üzerine 2014-2015 Eğitim-Öğretim yılında yeni bir şube açarak uluslararası eğitim bakış açısını Bahçeşehir Kampüsüne taşımıştır.
Okul Yetkilisine Sor
 
Gökkuşağı Koleji Beylikdüzü Kampüsü Anaokulu
Adnankahveci Mahallesi,Fabrikalar Caddesi Beylikdüzü – İstanbul
 
02128558904
Fiyatı görmek için üye girişi yapın (₺)
Kaydet
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun ve okul sizi hemen arasın.

İlginizi Çekebilir

Bu okulda %0 kayıt avantajı bulunmaktadır. Avantajlardan yararlanabilmek için okul ile iletişime geçiniz.

Randevu Al

 
Gökkuşağı Koleji Beylikdüzü Kampüsü Anaokulu
Adnankahveci Mahallesi,Fabrikalar Caddesi Beylikdüzü – İstanbul
 
02128558904
Fiyatı görmek için üye girişi yapın (₺)
Fotoğraf (3/11)