Çocukça Bir Okul / Butik Anaokulu Hakkında
Çocukça Bir Okul, çocuklarımızın erken öğrenim için çıkmış oldukları eğitim yolculuğunu başarıya açılan keyifli bir kapı haline getirme hayalinin hayata geçirilmesi için planlanmış bir eğitim projesidir.

Biz biliyoruz ki, başarılı bir akademik ve başarılı bir sosyal yaşamın temelleri 2-6 yaş döneminde atıldığından bu dönemde alınan doğru eğitim çocuklarımızın yaşantılarının her döneminde başarı göstermelerini sağlamaktadır. Bu yüzden, çocuklarımızın bireysel farklılıklarının farkında olunarak her birinin gelişiminin yakından takip edilebildiği butik bir eğitim kurumu olma özelliğimizi korumak gayesi içerisindeyiz.

Çocukça Bir Okul, eğitim modeli olarak çocuklara merak ve yaratıcılıklarını geliştirme fırsatı sunan “Aktif Öğrenme (Yaşayarak Öğrenme)”modelini benimsemektedir. Benimsemiş olduğumuz bu eğitim modeli öğrencinin aktif katılımı ve kendi deneyimleri aracılığıyla öğrenmesi temelli olduğundan çocuklarımız yaşamlarında yer alan her bilgiye görerek, dokunarak, yaparak ulaşma imkanına sahip olmaktadır.

Böylece, bir yandan çocuklarımıza iyi yaşanmış bir erken çocukluk gelişim tecrübesi sağlayıp, yaşam boyu öğrenme aşkını aşılarken, bir yandan da, bir aile ortamı içerisinde sevgi ve şefkatle öğreteceklerimizin çocuklarımızın ruh dünyalarında derin ve kalıcı izler bırakacağına inanmaktayız.
Okul Yetkilisine Sor
 
Çocukça Bir Okul / Butik Anaokulu
Narlı Mahallesi Cem Sokak No: 2/A Narlıdere-İZMİR
 
05546486900
Fiyatı görmek için üye girişi yapın (₺)
Kaydet
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun ve okul sizi hemen arasın.

İlginizi Çekebilir

Bu okulda %0 kayıt avantajı bulunmaktadır. Avantajlardan yararlanabilmek için okul ile iletişime geçiniz.

Randevu Al

 
Çocukça Bir Okul / Butik Anaokulu
Narlı Mahallesi Cem Sokak No: 2/A Narlıdere-İZMİR
 
05546486900
Fiyatı görmek için üye girişi yapın (₺)
Fotoğraf (3/11)