Alanya HEP Üniversitesi Hakkında
Turizmde bir dünya markası olan Alanya, eğitimde de marka olma yolunda ilerliyor. Mevcut fakültelere ve ALTSO Meslek Yüksek Okulu’na vakıf üniversitesinin de eklenmesiyle Alanya, eğitim yatırımları ve akademik başarılarıyla adından söz ettirecek.

AHEP Üniversitesi’nin Nimet ve Abdurrahman Alaettinoğlu yerleşkesindeki tamamı Alanyalılar’ın bağışlarıyla finans edilen ilk binasının yapımı tamamlandı. Yapımı tamamlanan tesiste akademik ve idari yöneticiler işbaşı yaptı.

AHEP Üniversitesi, en kısa zamanda öncelikle Alanya’nın kardeş şehirleriyle ve Alanya’da vatandaşları yaşayan ülkelerde bulunan üniversitelerle imzalayacağı protokollerle uluslararası öğrenci ve akademisyen değişim ve işbirliği programları ile Yüksek Lisans-Doktora Programları başlatacak. Ayrıca, ERASMUS ve benzeri uluslararası programlara katılacak. Sürekli Eğitim, Araştırma ve Uygulama Merkezi kurularak Alanya’nın gereksinmeleri doğrultusunda sertifikalı eğitim programları düzenleyip; araştırma ve uygulama projeleri gerçekleştirecek. Üniversite, daha öğretime başlamadan AB Proje Programları kapsamında “Active Aging” proje teklifini Norveç, İrlanda, Polonya, Almanya ve Romanya’daki kuruluşlarla ortak olarak teklif edilen proje, kabul edilerek bu yıl çalışmalarına başlandı. Bu kapsamda 2014 toplantısı da Alanya’da AHEP Üniversitesinde yapılacak.
Okul Yetkilisine Sor
 
Alanya HEP Üniversitesi
Cikcilli Mah. Saraybeleni Cad. No:7 07400 Alanya/Antalya/Türkiye
 
02425136969
Fiyatı görmek için üye girişi yapın (₺)
Kaydet
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun ve okul sizi hemen arasın.

İlginizi Çekebilir

Bu okulda %0 kayıt avantajı bulunmaktadır. Avantajlardan yararlanabilmek için okul ile iletişime geçiniz.

Randevu Al

 
Alanya HEP Üniversitesi
Cikcilli Mah. Saraybeleni Cad. No:7 07400 Alanya/Antalya/Türkiye
 
02425136969
Fiyatı görmek için üye girişi yapın (₺)
Fotoğraf (3/11)