Özel Büyük Kolej/Ortaokulu Hakkında
Büyük Kolej’de Ortaokul

Öğrenci Merkezli, Çok Dilli Sistem

Büyük Kolej Ortaokul Programı bütünüyle öğrenciyi merkez alır. Öğrencilerin, bilimsel yaklaşımla verilen temel derslerin yanı sıra, okul öncesinden başlayan İngilizce ve İkinci Yabancı Dil eğitimlerini kullanarak bilgi ve becerilerini geliştirmeleri, hem anadillerinde hem de yabancı dillerde kendilerini doğru ve etkili bir şekilde ifade etmeleri, küresel bakış açısı kazanmaları, çevre bilinci edinmeleri ve hem akademik, hem de sosyal yönden gelişimlerini sürdürmeleri hedeflenir.

Milli Eğitim Bakanlığının öngördüğü müfredatın yanı sıra, Akıl Oyunları, Destination Imagination, Matematik Olimpiyatları gibi projelerle desteklenen eğitimler, kulüp çalışmaları, sosyal ve kültürel geziler ile sanatsal ve sportif çalışmalar, öğrencilerin gerek kendi çevrelerini ve kültürlerini, gerekse dünyayı ve farklı kültürleri tanıyan, anlayan, bağımsız düşünebilen bireyler olarak yetişmelerine yönelik çalımalar uygulanır.
Okul Yetkilisine Sor
 
Özel Büyük Kolej/Ortaokulu
Gaziosmanpaşa Mahallesi, Bağlar Cd. No:184, 06700 Çankaya/Ankara, Türkiye
 
03124466676
Fiyatı görmek için üye girişi yapın (₺)
Kaydet
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun ve okul sizi hemen arasın.

İlginizi Çekebilir

Bu okulda %0 kayıt avantajı bulunmaktadır. Avantajlardan yararlanabilmek için okul ile iletişime geçiniz.

Randevu Al

 
Özel Büyük Kolej/Ortaokulu
Gaziosmanpaşa Mahallesi, Bağlar Cd. No:184, 06700 Çankaya/Ankara, Türkiye
 
03124466676
Fiyatı görmek için üye girişi yapın (₺)
Fotoğraf (3/11)