Oğuzkaan Okulları Maltepe Ortaokulu Hakkında
İstanbul’un seçkin eğitim kurumlarından biri olan OĞUZKAAN KOLEJİ, Türk Milli Eğitimi’nin temel ilke ve amaçları doğrultusunda; cumhuriyeti içtenlikle benimseyen, Atatürk ilke ve devrimlerine bağlı gençler yetiştirmek için eğitime gönül vermiş üç eğitimci arkadaşın kuruculuğunda 1992-1993 yılında eğitim ve öğretime başlamıştır.

Kolejimizin ilk binası, İstanbul’un ÇAPA semtinde; anaokulu, ilkokul, ortaokul birimleriyle eğitim öğretime devam etmektedir.

Okulumuz 2012-2013 Eğitim öğretim yılında BAKIRKÖY’DE ikinci bina ile eğitime başlamıştır.

Bakırköy semtinde bulunan şubemizin de eğitim-öğretime katılımıyla okulumuzun Anadolu Lisesi bölümü bu şubeye aktarılmış ve yeni bir anaokulu birimi başlamıştır.

Anadolu yakasında bulunan MALTEPE semtinde 2013-2014 Eğitim öğretim yılından başlayarak, ülkemize nitelikli sağlık çalışanları kazandırmak amacıyla Anadolu Sağlık Teknik ve Meslek Lisemiz Oğuzkaan Eğitim Kurumları ailesinin bünyesinde eğitim öğretime devam etmektedir.

2014-2015 eğitim öğretim yılında Maltepe semtinde, Oğuzkaan prensipleri doğrultusunda; anaokulu, ilkokul ve ortaokul birimleriyle eğitim sürecine başlamıştır.

Oğuzkaan ailesine son katılan okulumuz 2015-2016 eğitim öğretim yılında BAKIRKÖY’DE ortaokul birimi olarak eğitim sürecine devam etmektedir.

Oğuzkaan Koleji, 2016-2017 eğitim öğretim yılında BAHÇELİEVLER ve HALKALI’DA da anaokulu, ilkokul ve ortaokul birimleriyle, eğitim ve öğretim vermeye başlayacaktır.

25. yılımızda ilkelerinden ödün vermeden eğitim ve öğretime devam eden Oğuzkaan Koleji’nin mezunları da kendileriyle barışık ve toplumla uyumlu; çağımızın gereklerine uygun bilgi, beceri ve liderlik özelliklerine sahip; dünyaya açık bireyler olmuşlardır. Her geçen gün ilerleyen bir kurum olarak Türkiye’nin geleceğinde rol alacak ulusal ve evrensel değerleri özümsemiş gençler yetiştirmenin gururunu yaşıyoruz.
Okul Yetkilisine Sor

Fiziki Donanım

Bahçe
Yemekhane
Bilgisayar Laboratuvarı
Fen ve İnovasyon Laboratuvarı
Çok Amaçlı Salon
Yabancı Dil Dersliği
Kantin


Aktiviteler

Basketbol
Voleybol
Satranç
Masaüstü Oyunlar
Zeka Oyunları
Gezi
Drama
Futbol
Halkoyunları
Sosyal Paylaşım Projeleri


 
Oğuzkaan Okulları Maltepe Ortaokulu
Fevzi Çakmak Caddesi Divan Sokak No:1 Maltepe/İstanbul (Türkan SAYLAN Kültür Merkezi yanı)
 
02163767652
Fiyatı görmek için üye girişi yapın (₺)
Kaydet
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun ve okul sizi hemen arasın.

İlginizi Çekebilir

Bu okulda %0 kayıt avantajı bulunmaktadır. Avantajlardan yararlanabilmek için okul ile iletişime geçiniz.

Randevu Al

 
Oğuzkaan Okulları Maltepe Ortaokulu
Fevzi Çakmak Caddesi Divan Sokak No:1 Maltepe/İstanbul (Türkan SAYLAN Kültür Merkezi yanı)
 
02163767652
Fiyatı görmek için üye girişi yapın (₺)
Fotoğraf (3/11)