Ataşehir Bilgi Koleji Ortaokulu Hakkında
İstanbul Ataşehir'de bulunan Bilgi Koleji Ortaokulu, 2018 - 2019 Eğitim Öğretim yılında öğrencilerine hizmet vermeye başlayacak.

ATAŞEHİR BİLGİ KOLEJİ BİLGİLERİ;
Bilişim Eğitim Grubu olarak, eğitim sektöründe çeyrek yüzyıllık geçmişimizle bu güne kadar çeşitli alanlarda iki yüz binden fazla öğrencimizi eğittik. Bu birikimimizi, Bilgi Koleji ile ülkemizin her alanda ihtiyacı olan lider gençler yetiştirmek üzere k12 seviyesine taşıdık.

Okulumuzda nitelikli ve yenilikçi bir eğitim için gerekli tüm alt yapıyı düşündük. Fiziki şartları ve okul iklimini öğrencilerimizin yaratıcılıklarına olanak sağlayacak şekilde tasarladık. Bilgi Koleji’nde “a+5b Eğitim Modeli” ile kariyer planlama, hayata ve sınava hazırlık çalışmalarını tecrübeli akademik kadrolarla bütünleştirdik.

Bize göre bireyin gelişimi ancak duygusal, zihinsel ve fiziksel gelişimlerinin birlikte olması ile mümkündür. Bu nedenle Bilgi Koleji’nde öğrencilerimize öğretim ile birlikte adalet, etik, sorumluluk, hoşgörü ve tüm canlıları sevme duygularını da aktarıyoruz. Ancak böylelikle birey gerçek anlamda “insan” olacak ve yaşama katkı sağlayacağına inanıyoruz.

Kurullarımızda yer alan değerli akademisyenler, bilim insanları ve kanaat önderleri deneyim ve ön görüleriyle çalışmalarımıza destek olurken, öğrencilerimize de ilham vermektedirler.

Okulumuzun vizyoner eğitim kadrosuyla, çocuklarımıza okulu sevdirerek, mutlu ve güvenli eğitim ortamı oluşturmayı amaç edindik.

Öğrenci Yönetim Kurulu ile öğrencilerimizin okul yönetiminde yer almaları sağlanır. Böylece öğrencilerimiz “okul hayatın bir parçasıdır” yaklaşımıyla geleceğe hazırlanırlar.

Sürekli gelişim anlayışımızla; öğretmenlerimizin mesleki performanslarına katkı sağlayan programlarla, yaşayan eğitim ortamı oluşturduk.

Bilgi Koleji’nde, çocuklarımıza kendilerini benzersiz ve değerli hissetmeleri, yaşam boyu başarıya ulaşmaları için rehberlik ederiz. Eğitim modelimiz doğrultusunda çocuklarımız Akademik Başarıyla birlikte, İngilizce’yi akıcı konuşur, Teknoloji’yi etkin kullanırlar. Spor ve Sanatla ilgilenerek büyürler. Kişisel Gelişimlerini tamamlayıp, özsaygı, özgüveni olan, sorumluluk bilinci gelişmiş, mutlu gençler olarak hayata hazırlarız.

Bilgi’yle daima gelişerek değişmek, mutluluk ve başarı yolunda birlikte yürümek dileğiyle.
Okul Yetkilisine Sor

Bursluluk

Başarı Bursu
Spor Bursu
Resim - Müzik Ödül Bursu


Fiziki Donanım

Bahçe
Açık Basketbol Sahası
Yemekhane
Kapalı Spor Salonu
Bilgisayar Laboratuvarı
Görsel Sanatlar Atölyesi
Çok Amaçlı Salon
Yabancı Dil Dersliği
Kütüphane
Kantin


Aktiviteler

Basketbol
Voleybol
Robotik
Görsel Sanatlar
Futbol


 
Ataşehir Bilgi Koleji Ortaokulu
Ataşehir Kampüsü: Yenişehir Mh. Yanyol Cd. Çağlayan Sk. No: 22 Ataşehir /İstanbul Türkiye
 
02165509950
Fiyatı görmek için üye girişi yapın (₺)
Kaydet
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun ve okul sizi hemen arasın.

İlginizi Çekebilir

Bu okulda %50 kayıt avantajı bulunmaktadır. Avantajlardan yararlanabilmek için okul ile iletişime geçiniz.

Randevu Al

 
Ataşehir Bilgi Koleji Ortaokulu
Ataşehir Kampüsü: Yenişehir Mh. Yanyol Cd. Çağlayan Sk. No: 22 Ataşehir /İstanbul Türkiye
 
02165509950
Fiyatı görmek için üye girişi yapın (₺)
Fotoğraf (3/11)