Özel Mehmet Tunç Okulları/Mehmet Tunç Koleji Hakkında
Mehmet Tunç Okulları, eğitim öğretim ve sosyal etkinliklerini, amacına uygun şekilde gerçekleştirmek için sağlam ve geniş bir eğitim kampüsüne sahiptir. Kampüsümüz 4500 m2 kapalı ve 2500 m2 açık alana sahiptir. 430 m2 açık hava spor kompleksi, 100 m2 ana sınıfı oyun bahçesi, futbol, basketbol, voleybol alanları olmak üzere çeşitli aktivite alanlarına sahiptir. Her türlü teknolojik, sportif ve estetik ölçütler gözetilerek öğrencilerimize özel olarak projelendirilmiş, güvenli ve huzurlu bir ortam sağlanmıştır. Eğitim kampüsümüzde 26 tane teknolojik donanıma sahip interaktif derslik, 200 kişilik konferans salonu, yabancı dil laboratuvarı, resim dersliği, teknoloji tasarım dersliği, müzik dersliği, bilim ve teknoloji dersliği, kütüphane ve okuma salonu, kapalı beden eğitimi salonu, çok amaçlı bale ve jimnastik salonu olmak üzere her türlü ayrıntı öğrencilerimiz için en iyisi olacak şekilde düşünülmüştür.

Hedefimiz Atatürk İlke ve İnkılaplarını benimseyen, çağdaş bilimi ilke edinmiş, problem çözme becerisine sahip, sorumluluk duygusu gelişmiş, milli ve kültürel değerlere bağlı, yaratıcı düşünen, analiz ve sentez yaparak doğru karar verme becerisi kazanan, yaşam boyu öğrenmeyi hedefleyen yarının yöneticilerini yetiştirmektir.
Okul Yetkilisine Sor

Fiziki Donanım

Bahçe


 
Özel Mehmet Tunç Okulları/Mehmet Tunç Koleji
Alacaatlı Mahallesi Alacaatlı Caddesi no:62 Çayyolu Çankaya/ANKARA
 
03122382435
Fiyatı görmek için üye girişi yapın (₺)
Kaydet
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun ve okul sizi hemen arasın.

İlginizi Çekebilir

Bu okulda %0 kayıt avantajı bulunmaktadır. Avantajlardan yararlanabilmek için okul ile iletişime geçiniz.

Randevu Al

 
Özel Mehmet Tunç Okulları/Mehmet Tunç Koleji
Alacaatlı Mahallesi Alacaatlı Caddesi no:62 Çayyolu Çankaya/ANKARA
 
03122382435
Fiyatı görmek için üye girişi yapın (₺)
Fotoğraf (3/11)