Özel Ankara Akşam Lisesi Hakkında
Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak 2007 yılından beri Ankara Keçiören'de faaliyet gösteren Özel Ankara Akşam Lisesi; ilgilenilmemiş, yanlış yönlendirilmiş, çalışmak zorunda bırakılmış veya açık liseye atılmış gençlerimizi iyi bir eğitimle beraber liseden mezun etmiş, ayrıca üniversite sınavlarında da büyük başarılar elde etmiştir.

Okulumuz, Ankara'nın köklü eğitim kurumlarından biri olan Meltem Koleji'nin alt kuruluşudur ve aynı bina içerisinde hizmet vermektedirler. Tüm sınıflarımız en fazla 20 öğrenci kapasitelidir ve çağdaş eğitim teknolojileri ile donatılmıştır.

Özel Ankara Akşam Lisesinde dersler hafta içi 18.00 ile 22.00 saatleri arası yapılmaktadır. Öğrencilerimiz eylül - haziran ayları arası okula devem ederek her sene bir sınıf geçebilmekte ve dördüncü senenin sonunda mezun olmaktadırlar. Tasdikname alan öğrenciler kaldıkları sınıftan başlayabilmektedir. Açık liseden gelen öğrenciler ise; kredi denklik hesabına göre üst sınıftan
Okul Yetkilisine Sor

Fiziki Donanım

Bahçe


 
Özel Ankara Akşam Lisesi
Etlik Mahallesi, 132. Sk. No:5, 06010 Keçiören/Ankara
 
03123259400
Fiyatı görmek için üye girişi yapın (₺)
Kaydet
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun ve okul sizi hemen arasın.

İlginizi Çekebilir

Bu okulda %0 kayıt avantajı bulunmaktadır. Avantajlardan yararlanabilmek için okul ile iletişime geçiniz.

Randevu Al

 
Özel Ankara Akşam Lisesi
Etlik Mahallesi, 132. Sk. No:5, 06010 Keçiören/Ankara
 
03123259400
Fiyatı görmek için üye girişi yapın (₺)
Fotoğraf (3/11)