Ankara Üniversitesi Geliştirme Vakfı Özel İlkokulu Hakkında
Ankara Üniversitesi Geliştirme Vakfı Okulları Özel İlköğretim Okulu Okulöncesi 2013 MEB programına paralel olarak proje yaklaşımı temelli eğitim programları uygulanmaktadır. Proje yaklaşımında konular amaç değil araç olarak kullanarak öğrenciler kazanımlara ulaşmaktadır. Proje çalışmalarıyla öğrenciler öğrenmeye değer bir konu hakkında derinlemesine inceleme yapma fırsatı bulurlar.

Proje konularından yola çıkarak farklı konulara, öğrencilerin ve öğretmenlerin yönlendirmesiyle geçilir. Branş öğretmenleri de proje konularıyla bağlantılı etkinlikler uygulamaktadır. Öğrencilerin araştırarak bilgiye kendilerinin ulaşması, eğitim sürecine aktif olarak katılımlarına fırsat verilir.

Öğretmenler tarafından proje konuları ve süreleri dönem başında belirlenir. Proje konularına göre kavram ağları hazırlanır. Kavram ağları branş öğretmenlerine de iletilir ve tüm etkinlikler bu doğrultuda planlanır. Proje konusuyla bağlantılı Türkçe, matematik, fen, sanat, okuma yazmaya hazırlık, müzik, İngilizce, beden eğitimi, drama etkinlikleri hazırlanır ve uygulanır.
Okul Yetkilisine Sor

Fiziki Donanım

Bahçe


 
Ankara Üniversitesi Geliştirme Vakfı Özel İlkokulu
İncek Yolu - Ahlatlıbel ANKARA 06805
 
03124898001
Fiyatı görmek için üye girişi yapın (₺)
Kaydet
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun ve okul sizi hemen arasın.

İlginizi Çekebilir

Bu okulda %0 kayıt avantajı bulunmaktadır. Avantajlardan yararlanabilmek için okul ile iletişime geçiniz.

Randevu Al

 
Ankara Üniversitesi Geliştirme Vakfı Özel İlkokulu
İncek Yolu - Ahlatlıbel ANKARA 06805
 
03124898001
Fiyatı görmek için üye girişi yapın (₺)
Fotoğraf (3/11)