Özel Ya-Pa Anaokulları/Nilüfer Anaokulu Hakkında
Okulumuz; 1981 yılından beri faaliyet gösteren YA-PA markasının; zengin kültürü, etik değerleri, bilimsel birikimi ve gelecek vizyonu ile, Okul Öncesi Eğitim’deki farkını, Bursalı çocuklara aktarmak amacıyla Nilüfer Özlüce’de kurulmuştur.

2-6 yaş grubu çocuklarına anaokulu ve oyunevi olarak hizmet verecek olan anaokulumuzda, ‘tam gün’ ve ‘yarım gün’ eğitim programı uygulanacaktır. Oyun Evimiz de ise günlük, 2 şer saatlik programlar şeklinde düzenlenmiş oyun grubu programlarımızla faaliyettedir.

Okulumuz genel kural; sabah 8:00 – akşam 18.00 arasında açık olup, yoğun çalışan anneler de düşünülerek, talep doğrultusunda; sabah 7.30 – akşam 19.30 arasında da hizmet verecektir.

35 yıllık birikimin, 22. şubesinden biri olarak amacımız; kendisine ve çevresine saygı duyan, paylaşan, sorumluluk alan, kendine inanan ve güvenen, mutlu, sağlıklı, başarılı çocukların yetişmesine destek olmaktır.
Okul Yetkilisine Sor

Fiziki Donanım

Bahçe


 
Özel Ya-Pa Anaokulları/Nilüfer Anaokulu
19 Mayıs Mahallesi, Tibet Caddesi 7A1 Özlüce-Nilüfer, BURSA
 
02244140017
Fiyatı görmek için üye girişi yapın (₺)
Kaydet
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun ve okul sizi hemen arasın.

İlginizi Çekebilir

Bu okulda %0 kayıt avantajı bulunmaktadır. Avantajlardan yararlanabilmek için okul ile iletişime geçiniz.

Randevu Al

 
Özel Ya-Pa Anaokulları/Nilüfer Anaokulu
19 Mayıs Mahallesi, Tibet Caddesi 7A1 Özlüce-Nilüfer, BURSA
 
02244140017
Fiyatı görmek için üye girişi yapın (₺)
Fotoğraf (3/11)