Özel Ya-Pa Anaokulları/Meram Konya Anaokulu Hakkında
A-PA (Yaşam Paylaşım) Meram Anaokulu, Türkiye’de Okulöncesi Eğitim'in öncüsü ve 35 yıllık bir geçmişi olmanın gururu ile, okulöncesi eğitimine Konya /Meram’da 25 yıllık eğitim öğretim tecrübemizi birleştirerek aynı başarı ve azim ile devam etmektedir.

YA-PA (Yaşam Paylaşım) Meram Anaokulu 'nda öğrenciler bilgiyi; ezbere dayalı olarak değil, araştırarak, sorgulayarak, yaparak ve yaşayarak edinirler. Çocuklar, özdisiplini ve benlik saygısı gelişmiş, toplumda birey olarak yer aldığının farkında olan, paylaşımcı, kendini ifade edebilen, sorumluluk sahibi, kendi haklarını korurken başkalarının haklarına saygı gösteren, gelenek ve göreneklerimize karşı duyarlı, doğayı koruyan ve Atatürk ilke ve devrimlerine bağlı vatanını ve milletini sevip, koruyan bireyler olmak üzere eğitim alırlar.

Kurumumuzda açık kapı politikası izlenmektedir; başta velilerimiz olmak üzere isteyen herkes, anaokulumuzu ziyaret edebilir. YA-PA (Yaşam Paylaşım) Anaokulu olarak, ailelerimizin katılımını gönülden desteklemekte, onlara kendilerini çocuk eğitimi ve gelişimiyle ilgili konularda geliştirebilecekleri, öğretmenlerimizle birlikte çocuklarının eğitimiyle ilgili sorumlulukları paylaşabilecekleri bir ortam sunmaktayız.

YA-PA (Yaşam Paylaşım) Anaokulu, okulöncesi eğitimde yeni gelişmeleri takip ederken, sadece çocuklarımıza değil, yetişkinlere de günümüz toplumsal ve eğitim koşullarına uygun bilgi vererek, her açıdan ülkemizin en iyi ve diğer benzer kurumlara liderlik edebilecek okullarından biri olmayı hedef edinmiştir.
Okul Yetkilisine Sor

Fiziki Donanım

Bahçe


 
Özel Ya-Pa Anaokulları/Meram Konya Anaokulu
Aşkan Mahallesi Algı Sokak No:6 Meram/Konya
 
05335636142
Fiyatı görmek için üye girişi yapın (₺)
Kaydet
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun ve okul sizi hemen arasın.

İlginizi Çekebilir

Bu okulda %0 kayıt avantajı bulunmaktadır. Avantajlardan yararlanabilmek için okul ile iletişime geçiniz.

Randevu Al

 
Özel Ya-Pa Anaokulları/Meram Konya Anaokulu
Aşkan Mahallesi Algı Sokak No:6 Meram/Konya
 
05335636142
Fiyatı görmek için üye girişi yapın (₺)
Fotoğraf (3/11)