Özel Ya-Pa Anaokulları/Fethiye Anaokulu Hakkında
Okulöncesi eğitiminde 37 yıllık geçmişi olan YaPa; ülkemizde Okulöncesi Eğitimin yaygınlaşması,eğitimde kalitenin yükselmesi ve okuma alışkanlığı kazandırma konusunda etkili roller üstlendi. 24 Üniversite-500 Akademisyenle yazar-çizer-danışman-konuşmacı işbirliği yaptı. Yapa Yaşam Paylaşım Anaokulları olarak bu birikimi siz ve çocuklarınızla paylaşmak istiyoruz.

Yapa Yaşam Paylaşım Anaokullarında; Yrd.Doç.Dr.Oktay AYDIN yönetiminde çocukların yetenek haritalarını çıkarıyor ve baskın yeteneklerini değerlendiriyoruz. Sözel-dil, mantık-matematik, görsel-uzamsal, işitsel-müzik, bedensel-kinestetik, sosyal-iletişim, kişisel-özedönük ve doğa olmak üzere 8 temel yetenek alanı ile ilgili profesyonel raporlar hazırlanıyor, çocuğun geleceğine dair kestirmelerde bulunuyoruz.Ayrıca yılda 2 kez öğrencilerimizin gelişim durumunu analiz ediyor,profesyonel raporlarla velimize sunuluyor.

Okulumuz Fethiye’nin en modern binalarından biri olup, ahşap donanımlı özel tasarım sınıfları, yaratıcılığı ortaya çıkaracak sanat atölyesi, ferah uyku odası, geniş kapalı spor salonu , hijyenik mutfak ve yemekhanesi ve yerden ısıtma sistemiyle çocuklarımızın konforu yaşayacakları okulu inşaa ettik.

600 m2 bahçemiz çocukların gelişimini , hayal gücünü ve merak duygularını harekete geçirecek şekilde; ahşap oyun parkı, hayal evleri, survivor parkuru, kum havuzu, drama ve grup oyunlarını sergileyeceği geniş sahnesiyle donatılmıştır.

Yapa Yaşam Paylasım Anaokulların akademik kurul tarafından hazırlanan eğitim programları, Cambridge Yayınları işbirliğiyle hazırlanan ingilizce eğitimi, Yrd.DoçDr. Oktay Aydın’la gelişim testleri ve yetenek haritasıyla, beslenme uzmanlarıyla, branşlarında uzman Orff müzik, görsel sanatlar, drama ve beden eğitimiyle çocuklarımızın eğitimini şansa bırakmıyoruz.

Mutlu, başarılı çocukların olduğu heryerde Yapa Yaşam Paylaşım Anaokulları vardır.
Okul Yetkilisine Sor

Fiziki Donanım

Bahçe


 
Özel Ya-Pa Anaokulları/Fethiye Anaokulu
AKARCA Mh. MUSTAFA KEMAL BULV. No:194/A FETHİYE MUĞLA
 
05332539213
Fiyatı görmek için üye girişi yapın (₺)
Kaydet
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun ve okul sizi hemen arasın.

İlginizi Çekebilir

Bu okulda %0 kayıt avantajı bulunmaktadır. Avantajlardan yararlanabilmek için okul ile iletişime geçiniz.

Randevu Al

 
Özel Ya-Pa Anaokulları/Fethiye Anaokulu
AKARCA Mh. MUSTAFA KEMAL BULV. No:194/A FETHİYE MUĞLA
 
05332539213
Fiyatı görmek için üye girişi yapın (₺)
Fotoğraf (3/11)