Ozel Bilgi Pınarım Anaokulu/Dikmen Anaokulu Hakkında
0-6 yaş dönemi insan yaşamında önemli yer tutar. Kurumumuzda bu yaş grubu çocukların motor,dil,bilişsel,sosyal ve duygusal anlamda gelişimlerini farklı öğretme yaklaşımları ve materyalleriyle desteklemekteyiz.Çocuklarınızın geleceğini güvence altına almak istiyorsanız, onların iyi bir eğitime tabi tutularak ilerleyen yaşlarda ne gibi başarılar elde edeceklerini şahit olabilirsiniz.
Mekanımız çocukların ihtiyaçları doğrultusunda oluşturulmuştur.Onların kendilerini güvende hissetmelerini sağlayarak, sıcak ve içten bir ortamda eğitim almalarını ilke edinmiş bulunuyoruz.

Farklılıklara açık, uyum sağlayabilen, sorun çözme ve iletişim kurma becerisini kazandırarak toplumda kabul gören bireyler yetiştiriyoruz. Eğitim sistemimizin her noktasında ailelerimizle koordineli giderek okul-aile işbirliği kuruyoruz.


Okul öncesinde kullanılan tüm yaklaşımlardan faydalanarak, çocuklardaki bireysel farklılıkları göz önünde bulundurarak ve eğitim sistemindeki değişiklikleri yaş gruplarına uyarlayarak eğitimi programımızı hazırlıyoruz.
Okul Yetkilisine Sor

Fiziki Donanım

Bahçe


 
Ozel Bilgi Pınarım Anaokulu/Dikmen Anaokulu
Aydınlar Mahallesi Sokullu Mehmet Paşa Caddesi No:171/A DİKMEN / ANKARA
 
03124808838
Fiyatı görmek için üye girişi yapın (₺)
Kaydet
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun ve okul sizi hemen arasın.

İlginizi Çekebilir

Bu okulda %0 kayıt avantajı bulunmaktadır. Avantajlardan yararlanabilmek için okul ile iletişime geçiniz.

Randevu Al

 
Ozel Bilgi Pınarım Anaokulu/Dikmen Anaokulu
Aydınlar Mahallesi Sokullu Mehmet Paşa Caddesi No:171/A DİKMEN / ANKARA
 
03124808838
Fiyatı görmek için üye girişi yapın (₺)
Fotoğraf (3/11)