Geleceğim Okulları Anasınıfı Hakkında
Geleceğim Okulları; kırk yıllık bilgi birikimi ve deneyimlerini hayata geçirme kararıyla eğitim yolculuğuna çıkmıştır. Okulumuz adını; gelecek insan modelini nasıl hazırlar planlarını ilke edinerek almıştır. Laik Türkiye Cumhuriyeti'nin birer ferdi olarak, Atatürkçü çizgide ilerleyen, mili ve evrensel değerler konusunda duyarlı, hoşgörülü ve bilgili öğrenciler yetiştirmeyi kendisine ilke edinmiş ve bu ilkelerini yerine getirmek üzere her türlü imkanı okullarında hayata geçirmeyi planlamıştır. Okullarımız; Anaokulu, İlkokul ve Ortaokul olarak hizmet verecektir.

EĞİTİME YAPILAN YATIRIM, İNSANA YAPILAN YATIRIMDIR.

İnsana yapılan yatırım, başarıyı beraberinde getirir. Dolayısıyla
BAŞARI HİÇBİR ZAMAN TESADÜF DEĞİLDİR.

Bizler öğrencilerimizi okulöncesi hayatlarından öğrenim süreci boyunca devam eden büyük yolculukta sadece bugünlere değil yarınlara da hazırlarız.

BAŞARI VARILACAK BİR YERDEN ÇOK, BİR YOLCULUK BİÇİMİDİR

Daha doğdukları günden, geleceğini planlamaya başladığımız çocuklarımıza her şeyin en iyisini, en güzelini vermek istiyoruz; çünkü onların başarılı ve mutlu olmalarını amaçlıyoruz. Peki başarı nedir? Geliri yüksek bir iş sahibi olmak mı yoksa bir alanda uluslararası ün yapmak mı?

Bunları başarı sayılabilir ama biz başarı deyince bunlardan çok fazlasını anlıyoruz. Değerlerine bağlı, özgüvenini kazanmış, hayata olumlu yaklaşan, edindiği iç disiplinle üzerine aldığı işi başarma ve çaba sorumluluğuna sahip mutlu bireyler yetiştirmek.

Güçlü bir birey ve toplumun bir parçası olan insanın; mutlu, dürüst ve bilinçli olması ve başarıya ulaşması vazgeçilmez önceliğimizdir.

Eğitim modelimiz; soran, sorgulayan, özgüveni yüksek, bireysel yeteneklerini göz önünde bulunduran ve ortaya çıkaran, yaratıcılığını destekleyen, sporda, sanatta, müzikte, kendini ifade edebilen eğitim metotları ile öğrenmenin her öğrencinin hakkı olduğunun farkında olan bir yapı modelidir.
Okul Yetkilisine Sor
 
Geleceğim Okulları Anasınıfı
Sahil Yolu Cadddesi Yeşilyurt Spor Kulübü / İstanbul
 
02125730045
Fiyatı görmek için üye girişi yapın (₺)
Kaydet
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun ve okul sizi hemen arasın.

İlginizi Çekebilir

Bu okulda %0 kayıt avantajı bulunmaktadır. Avantajlardan yararlanabilmek için okul ile iletişime geçiniz.

Randevu Al

 
Geleceğim Okulları Anasınıfı
Sahil Yolu Cadddesi Yeşilyurt Spor Kulübü / İstanbul
 
02125730045
Fiyatı görmek için üye girişi yapın (₺)
Fotoğraf (3/11)