Feneryolu Bir İki Üç Anaokulu Hakkında
Kadıköy ilçesi Feneryol'u semtinde bulunan Bir İki Üç Anaokulu bilişsel, sosyal – duyusal, psikomotor, dil gelişimi ve öz bakım becerilerini destekleyecek şekilde eğitim veren bir anaokuludur.

FENERYOLU 1 2 3 ANAOKULU;

Özel Bir İki Üç Anaokullarının kurucusu Nilay Yenin 2012 yılında Dumlupınar Üniversitesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi bölümünden mezun olmuştur. 2014 yılında Süleyman Demirel Üniversitesinden Montessori Eğitmenliği Eğitimi ve Sertifika Programı almıştır.
2014 yılına kadar Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı çeşitli okullarda Okul Öncesi Öğretmeni olarak çalışmıştır.
Eşi Hakan Yenin ile birlikte eğitime olan farklı bakış açılarını ve tecrübelerini yansıtacakları Özel Bir İki Üç Anaokullarını kurmuşlardır.
Nilay Yenin edindiği tecrübe ile erken yaşta kazanılan eğitimin temellerini çocukların oyun yolu ile kazanacağı yapılan bütün aktivitelerin ve akademik becerilerin oyun temelli eğitim ile öğrencilere sunulduğu bir okul ortamı oluşturmuştur. Okullarda sosyal ve duygusal gelişime pek önem verilmediğinin altını çizen Nilay Yenin kurumunun öncelikle öğrencilerin mutlu, birey olarak kabul görüldüğü ve kişilik gelişimlerine saygı-sevgi gösterilen bir okul olmasını hedeflemiştir.
2014 yılından bu yana Feneryolu'nda hizmet vermekte olan Özel Bir İki Üç Anaokulu ikinci şubesi 2016 yılı içerisinde Koşuyolu’nda hizmete girmiştir.

EĞİTİM BİLGİLERİ:

Eğitim programlarımız öğrencilerimizin bilişsel, sosyal – duyusal, psikomotor, dil gelişimi ve öz bakım becerilerini destekleyecek şekilde hazırlanmıştır. Bizim için öğrenme her ortamda gerçekleşir. Programımızı hazırlarken öğrencilerimizin gelişimi ön planda tutulur. Öğrencilerimizin bütün duyularını harekete geçireceği kendi deneyimleri ile öğreneceği programlar hazırlarız. Bunları hazırlarken Çoklu Zeka Kuramını ve Montessori eğitimini ön planda tutarız. Çocuğun eline koyamadığını aklına koyamazsınız. Bu yüzden yapılan bütün etkinlikler henüz somut düşünme döneminde olan öğrencilerimiz için görsel ve duyusal zekayı harekete geçirecek şekilde hazırlanır. Bizim için en önemli öğrenme şekli özgün, oyun yolu ile öğrenme yöntemidir.
Okul Yetkilisine Sor
 
Feneryolu Bir İki Üç Anaokulu
Feneryolu Mahallesi, Feneryolu Sokak No:53/A Feneryolu, 34724 Kadıköy/İstanbul
 
02163450123
Fiyatı görmek için üye girişi yapın (₺)
Kaydet
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun ve okul sizi hemen arasın.

İlginizi Çekebilir

Bu okulda %35 kayıt avantajı bulunmaktadır. Avantajlardan yararlanabilmek için okul ile iletişime geçiniz.

Randevu Al

 
Feneryolu Bir İki Üç Anaokulu
Feneryolu Mahallesi, Feneryolu Sokak No:53/A Feneryolu, 34724 Kadıköy/İstanbul
 
02163450123
Fiyatı görmek için üye girişi yapın (₺)
Fotoğraf (3/11)