Hakkımızda


Biz Kimiz?

hangiokuldaokumaliyim.com (H.O.O.); internette anaokulundan liseye, ortaöğretim kurs merkezlerinden üniversiteye kadar her düzeyde eğitim kurumu arayışı içerisinde olan öğrenci ve velileri eğitim sektöründe faaliyet gösteren kurumlar ile buluşturan bir platformdur.

Neden Biz?

Öğrenci ve Veliler için:

Son dönemde özel eğitim kurumların artışı okul tercih kararlarını sadece üniversite döneminde vermekten uzaklaştırdı. Doğru ilköğretim ve lise tercihleri öğrencilerin üniversite hayatını ve ilerideki kariyer hayatını doğrudan etkiliyor. Artık anaokulundan liseye kadar pek çok farklı temada eğitim kurumu bulunuyor. H.O.O olarak bizler yoğun okul karmaşası içerisinde “doğru okul hayatı kolaylaştırır…” düşüncesiyle hareket ederek, sizlere kurumları tek kalemde inceleyebileceğiniz bir platform sunuyoruz. Üstelik 7/24, oturduğunuz yerden her an sınırsız bilgiye ulaşmanızı sağlayarak.


Kurumlar için:

Eğitim sektöründeki kurumların yoğunluğu içerisinde kendi kurumunuzu öne çıkarmanın, fark edilir olmanın ne kadar zorlaştığının farkındayız. Bu durum içerisinde sizlerin öğrencilerinizi bulmasını değil, öğrenci ve velilerin sizi bulmasını sağlıyoruz. Yoğun reklam maliyetleri içerisinde sizinle ilgili olan kişilerin dikkatini çekmeye çalışmak yerine, direk kurumunuzla ilgilenen, sizden bilgi talep eden kişilere ulaşmanızı sağlıyoruz. Şu anda 4 bölge, 33 ilde bulunan H.O.O yetkilileri sizler için 7/24 çalışan bir ekibe sahip.

  • Hem veliler/öğrenciler hem de kurumlar için H.O.O’yu vazgeçilmez kılan en önemli özelliği kolay kullanılabilir, dinamik bir yapıya sahip olmasıdır.
  • Kullanıcılarına doğru ve güncel bilgiyi sunmayı amaçlayan H.O.O., Kurumların güncel içerikleri dinamik olarak paylaşabildikleri, aktif olarak haberlerini duyurabildikleri benzersiz bir platformdur.
  • H.O.O, öğrenci ve velilere kafa karışıklığı yaşatmadan aynı platform içerisinde okul tercihleri için inceleme yapabilmesini, okullar arası karşılaştırmalar yapabilmesini sağlar.
  • H.O.O.; veliler/öğrenciler için zaman ve para tasarrufu sağlar. Öğrenci ve velilerin en uygun okulu bulmalarını sağlar.
  • H.O.O., kurumlar için, sadece eğitim kurumu arayışı içerisinde olan kullanıcılardan oluşan özel bir platform oluşturur. Kurumların, en uygun bütçeyle, eğitim kurumu arayışı içerisinde olan veli ve öğrenci kitlesine ulaşmasını sağlar.
  • H.O.O., geleceğimiz olan gençlerimizin eğitimine doğru yatırım yapmayı prensip edinmiş bir kurumdur.